SAYFA BAŞINA DÖN

Staj Başvuruları

Pegasus İşe Alım Ekibi tarafından lise ve üniversiteler ile yapılan işbirliklerimize bağlı olarak Pegasus’un ihtiyacına uygun olarak ilgili departmanlara yerleştirmeleri sene boyunca yapılmaktadır.

Bireysel ve e-mail kanalı ile gelen staj başvuruları değerlendirilmeyecektir. İşbirliği içerisinde olduğumuz okul listesi sürekli güncellenmektedir.

Adaylar okullarındaki staj koordinatörleri ile iletişime geçerek işbirliklerini öğrenebilirler.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.