Pegasus Havayolları olarak sadece uçak içi reklam alanları üzerine 11 yıldır hizmet veren tecrübeli bir ajans olan SniperChannel ile çalışmaktayız. Dünyanın en uzun iletişim süresine sahip, alternatifsiz bir mecra olan uçak içi reklam alanları markanız için en prestijli alanlardan biridir.

 

Markanın hedeflediği kitle uzun bir koşturmacadan sonra koltuğuna oturup kemerine sıkı sıkı bağlandığında uçak içinde SniperChannel mecralarıyla başbaşa kalıyor. Ürüne özel ödüllü kreatiflerle markayı hedef kitlesiyle buluşturan, etkili ve akılda kalan projelere imza atıyoruz.
En kısa uçuşta sabit bir reklamın en az 1 saat hedef kitlenizin önünde olması LCD ekranda sürekli markanızın sloganı veya logosunun görünmesi gibi detaylar marka bilinirliği için diğer mecralarla karşılaştırılamaz bir fark yaratıyor.

  • Aradıklarınız bunlar ise doğru yerdesiniz;
  • Hedef kitlesine rahatça ulaşabilmek
  • Hedef kitlesiyle iletişim kurabilmek
  • Mesajını eksiksiz iletebilmek
  • %100 ölçmek, %86 hatırlanmak
  • Tüm bunları uygun bütçe ile gerçekleştirmek...

Iletişim: www.sniperchannel.com
Tel: +90 216 639 40 20

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.