Flypgs.com ve Mobil Uygulamam Yenilendi!

Artık yepyeni bir deneyimle çok daha kolay ve hızlı bilet alabilirsin.

pegasus mobil app

 

 

Yenilenen Mobil Uygulamamla Yepyeni Bir Deneyime Hazır Ol

Yenilenen yüzü, biletleme sayfaları ve uçuş filtreleme özelliği ile biletini kolayca alabilir; koltuk, yemek, ek bagaj gibi hizmetleri uçuşuna ekleyebilir, diğer tüm bilet işlemlerini yapabilirsin.

 

 

 

 

 

 

Yepyeni Uçuş Programım Pegasus BolBol

Pegasus Plus artık Pegasus BolBol. Pegasus BolBol'da puanlar bol, avantajlar bol. Artık uçuşlarını BolPuanlarınızla listeleyebilir, biletini BolPuanlarınla satın alıp vergi ve diğer ücretleri TL olarak ödeyebilirsin. Puanın yetmezse de merak etme, üstüne TL olarak ödeyebileceğin gibi puanın yetiyorsa da biletin tamamını BolPuanlarınla ödeyebilirsin.

 

 

 

 

 

pegasus bolbol
pegasus mobil app

 

BolBol Hesabına Giriş Yap, Hızına Hız Kat


Web ve mobil uygulamadan BolBol hesabına giriş yapıp, bilet işlemlerini çok daha kolay halletmek istemez misin? BolBol hesabın üzerinden uçuşlarını ve puan durumunu takip edebilir, sıklıkla seyahat ettiğin kişilerin bilgilerini kayıt ederek işlemlerine hız katabilirsin. Üstelik mobil uygulamaya özel PNR bilgini dahi girmeden biletinle ilgili tüm işlemleri kolay ve hızlı yapabilirsin.


 

 

Yenilenen flypgs.com ve mobil uygulamamda bilet iptal ve değişiklik işlemleri artık daha kolay.

Biletini aldıktan sonraki 12 saat içinde cezasız iptal yapabilirsin.

Biletini işlem tarihinden sonraki 1 yıl boyunca kullanacak şekilde açık bilete çevirebilirsin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.