Pegasus Plus

Hilton Kampanyası Pegasus Plus

 

Detaylar


Pegasus Plus üyeleri Hilton Otelleri'nde %30'a varan indirimle konaklıyor. Üstelik, ücretsiz oda yükseltme ve restoran harcamalarında %25 indirim fırsatını da kaçırmıyor.

Kampanya kapsam ve koşulları:

 1. Kampanya, “Yaz İndirimi” fiyatları üzerinden rezervasyon yaptırdıklarında Pegasus Plus üyelerine özel, kampanyaya katılan Hilton Worldwide Türkiye Otelleri’nde yeme&içme hizmetlerinde %25 indirim ve otel müsaitliğine göre bir üst kategoriye oda yükseltme teklifi içerir.
 2. Kampanya için son rezervasyon tarihi 4 Eylül 2016 tarihi olup, bu fiyatlar üzerinden konaklama yapılacak son tarih 9 Ekim 2016’dır.
 3. Kampanyaya katılan otelleri gormek ve Pegasus Plus’a özel fırsatlarla hemen rezervasyon yaptırmak icin buraya tıklayınız
 4. %30’ a varan indirimlerden faydalanmak için Hilton HHonors üyesi olunması gerekmektedir. Üyeliğinizi hilton.com.tr üzerinden ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
 5. Pegasus Plus üyelerinin promosyon kapsamında sunulan özel faydalardan yararlanabilmesi için:
  •Rezervasyonlarını otele ait direkt satış ve rezervasyon kanalları (otel rezervasyon ekibi) üzerinden yaptırması
  •Check-in yaptırdığı esnada Pegasus Plus’a üye olduğu cep telefonu numarasını beyan etmesi ve son bir ay içinde Pegasus Havayolları ile yapılan yurtiçi / yurtdışı bir uçusa ait boarding pass gösterimi gerekmektedir.
 6. Kampanya kapsamında “Yaz İndirimi” promosyonuna ait diğer tüm Hüküm&Koşullar geçerlidir.
 7. Kampanya kapsamında yer alan F&B indirimine yabancı içkiler dahil değildir
 8. Hilton Istanbul Bosphorus Dragon Restaurant, Adana HiltonSA FonDRAGONPearl Chinese&Sushi Restaurant, Hilton Dalaman Sarıgerme Gazebo Restaurant’ta %25 yeme&içme indirimi geçerli değildir
 9. Pegasus ve Hilton Otelleri kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  Pegasus Plus üyesi olmak için tıklayınız
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.