Pegasus Plus Kredi Kartı

Pegasus Plus Pegasus Plus Kredi Kartı

Pegasus Plus Kredi Kartı’ndan 40 TL değerinde UçuşPuan Fırsatı!

Detaylar


Kampanya Koşulları

Kampanya 1 Aralık – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılan başvurular için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Aralık ayı boyunca yapılan başvuruların kart tesliminin ve kartla yapılacak ilk harcamanın en son 31 Ocak 2016 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonraki kart teslimleri kampanyaya dahil değildir. Kartın 31 Ocak 2016 tarihine kadar teslim alınması; ancak bu tarihe kadar ilk harcamanın yapılmaması halinde sadece 20 TL UçuşPuan kazanılır.

40 TL UçuşPuan’ın ilk 20 TL’si kart teslimini takip eden 30 gün içinde, ikinci 20 TL’si ise kartla yapılan ilk harcamayı takip eden 30 gün içinde Pegasus Plus hesabına yüklenecektir.

Kampanyadan kartını teslim alan ilk 10 bin kişi yararlanabilir.

Ek kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanya sadece ING Bank A.Ş. ATM, SMS, ParaMara, mobil ve web kanallarından ve www.flypgs.com ‘dan alınan başvurular için geçerlidir.

Daha önce geçerli bir Pegasus Plus Kart teslim almış müşteriler, ikinci bir kart için kampanyadan yararlanamaz.

31 Ocak 2017’ye kadar iptal edilen kartlar için kampanya kapsamında verilen UçuşPuan'lar kart sahibinin Pegasus Plus hesabından silinerek geri alınacaktır.

ING Bank A.Ş. ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Kart teslimi ve hediye UçuşPuan’larla ilgili şikayetler için ING BANK A.Ş. ile 0850 222 0 600 numarası üzerinden iletişime geçilmesi gerekmektedir. Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.