Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Adana - İstanbul Uçak Bileti

Adana – İstanbul

Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olan Adana’dan, Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’a seyahat etmeye karar verdiyseniz size bir öneri: Adana – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com’dan ayırtarak kârlı çıkın! Ucuz uçak bileti avantajını, kusursuz bir hizmet ve mükemmel zamanlama ile birleştirerek, memnuniyetinizi arttıracak olan Pegasus’la uçmak çok keyifli olacak. Kebap denince ilk akla gelen şehirlerden biri olan Adana’da yaşayanlar için İstanbul’da da hem en az Adana’dakiler kadar lezzetli kebaplar hem de tüm dünya mutfaklarından şahane örnekler bulmak mümkün. Anadolu’nun yöresel lezzetlerinden, Osmanlı mutfağını yeniden yorumlayan ünlü şef restoranlarına, sokak lezzetlerinden asırlık restoranlara kadar birçok yeme içme alternatifini İstanbul’da bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Ama biz özellikle, Eminönü’nde Galata Köprüsü’ne karşı bir balık ekmek yemenizi öneririz. Daha şık bir alternatif içinse Boğaz’a nazır bir restoranda yerinizi ayırtabilirsiniz. Tarihle dolu bir tur için saray ve müzeleri ile Tarihi Yarımada, gece hayatının tadını çıkarmak için Beyoğlu ve Kuruçeşme, alışverişe doymak için Levent’te hemen her köşe başında bulabileceğiniz alışveriş merkezleri, İstanbul’un yerlilerinin müdavimi olduğu mekanlarda bulunmak içinse Şişhane, Kadıköy, Karaköy, Nişantaşı taraflarına uğrayabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.