Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Amsterdam – İstanbul Uçak Bileti

Amsterdam – İstanbul

Avrupa’nın en kendine has şehirlerinden biri olan Amsterdam’dan, yine en kendine has bir diğer şehre, İstanbul’a gelmeye karar verdiniz ve seyahatiniz için gerekli planlamaları yapıyorsunuz. Önerimiz, Amsterdam – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com’dan ayırtmanız. İndirimli uçak bileti fırsatları ve zamanında varış konusundaki hassasiyeti ile Pegasus, seyahatinizin yolculuk kalemini çok daha kârlı ve keyifli hale getirmenizi sağlayacak. İstanbul’a ayak bastığınızda nereden başlayacağınız konusunda kararsızlığa düşmemek için önden bir planlama yapmakta, İstanbul’da kalacağınız süre zarfında nasıl bir tatil yapacağınız konusunda net olmakta fayda var. Yeme içme, alışveriş ya da eğlence odaklı bir tatil mi, tarihi bir keşif seyahati mi, yoksa biraz tarih ve kültür, biraz da keyif ve eğlence mi? Tarihi açıdan her adımda sizi bir başka hikaye bekleyen İstanbul’da, Bizans İmparatorluğu’ndan Türkiye Cumhuriyeti’ne kadar birçok medeniyetin izlerine rastlamak mümkün. Anadolu’dan Avrupa’ya kadar her köşeyi saran tarihi mekanları gezebilir; yeme içme ve eğlence konusunda Avrupa Yakası’nda İstiklal Caddesi’ni ve Beşiktaş’tan Sarıyer’e kadar uzanan İstanbul Boğaz’ını tercih edebilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.