Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Ankara – İstanbul Uçak Bileti

Ankara – İstanbul

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’dan; Roma, Bizans, Latin İmparatorlukları ve Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış İstanbul’a seyahat etmeye karar verdiniz. İş, tatil ya da çeşitli sebeplerle geleceğiniz bu şehre uygun uçak bileti avantajlarından yararlanarak gelmek isterseniz Pegasus’u tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Ankara – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com üzerinden satın almak ve bu büyülü şehre doğru unutulmaz bir yolculuğa başlamak. İstanbul’un en büyük metropolü olan İstanbul’da plan yaparken trafik unsurunu göz önünde bulundurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bu yüzden metro, tramvay, vapur, metrobüs gibi toplu taşıma alternatiflerini değerlendirmekte fayda var. O yüzden şehre geldiğinizde hemen bir İstanbulkart alabilirsiniz. Tarihi eserler ve yapılar bakımından Balat, Eminönü, Sultanahmet bölgelerinden tura başlamak akıllıca olacak. Buradan Karaköy ve Galata taraflarına uzanarak, Taksim Meydanı’na kadar her yerin altını üstüne getirebilir, bol bol alışveriş yapıp, müze gezip, şehri yaşayabilirsiniz. Yeme içme ve gece hayatı içinse Beşiktaş sahilinden başlayıp, Sarıyer istikametine doğru devam etmenizi öneririz. Vapurla karşı kıyılara geçip, denize nazır çay kahve içmek içinse Üsküdar sahilinden Çengelköy’e doğru uzanabilirsiniz. Vaktiniz varsa İstanbul’un adalarına da bir gününüzü ayırmanızı öneririz. Yoksa da artık bir dahaki sefere!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.