Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Antalya – İstanbul Uçak Bileti

Antalya – İstanbul

Ünlü plajları, doğası ve sıcacık iklimi ile Türkiye’nin en sevilen tatil ve yerleşim beldelerinden biri olan Antalya’dan, İstanbul’a gelmeyi planlıyorsanız öncelikle biletinizi flypgs.com’dan ayırtmanızı öneririz. Antalya – İstanbul uçak biletine çok avantajlı fiyatlarla sahip olduktan sonra seyahatinizle ilgili planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık nüfusa sahip ama en görülesi şehri olan İstanbul’a gelmeden önce kendinize bir rota belirlemeniz faydalı olacaktır. İstanbul’a geldiğinizde uğramanız gereken destinasyonlar, saymakla bitmez. Seyahatiniz süresince hemen her günü yeni yerler keşfederek geçirmeyi düşünüyorsanız, biraz yorucu ama çok da keyifli bir tatil sizi bekliyor demektir. Uğramadan olmayacak yerlere gelince, turunuza Tarihi Yarımada ile başlayıp, buradaki müze ve sarayları gezebilirsiniz. Yorgunluk kahvenizi Karaköy’de keyifli bir mekanda içip, buradan Galata’ya doğru yol alabilirsiniz. Galata’dan başlayıp, Taksim Meydanı’na kadar İstiklal Caddesi üzerinde keyifli bir yol sizi bekliyor. Yol üzerinde pasajlara girip, hediyelik eşyalara bakabilirsiniz. Yemek içinse İstanbul’u İstanbul yapan boğazda balık keyfi kaçmaz deriz. Zamanınız yeterliyse Anadolu Yakası’nı ve Adaları da ziyaret etmeden dönmeyin deriz. Geceleri de en az gündüzleri kadar hareketli geçen İstanbul’da Taksim dolaylarındaki barlara göz atabilir, sabaha kadar eğlencenin sürdüğü gece kulüpleri içinse Kuruçeşme taraflarını tercih edebilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.