Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Düsseldorf – İstanbul Uçak Bileti

Düsseldorf – İstanbul

Almanya’nın en önemli fuar kenti olan Düsseldorf’tan Türkiye için aynı derecede önem arz eden en büyük metropol İstanbul’a gelmeyi planlıyorsanız, buraya biraz zaman ayırmanızı öneririz. Her köşesinde ayrı bir hikaye yatan bu eşsiz şehre gelmenin avantajlı yolu içinse Düsseldorf – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com’dan ayırtarak, promosyonlu bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kültür turizmi bakımından dünyanın en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul’da pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olmanın verdiği çok kültürlülük hakim. Amacınız tarihi ve kültürel bir gezi yapmaksa İstanbul en doğru adreslerden biri. Konu yeme – içme, eğlence ve alışverişse de İstanbul size bu konuda aradığınızı verecek. Dünyaca ünlü markalardan, yerel tasarımcıların butiklerine alışverişe dair her aradığınızı burada bulacak; gece hayatı konusunda da zengin bir çeşitlilikle karşılaşacaksınız. Yeme içme kültürüne gelince, son dönemlerde İstanbul’a dünyanın her yerinden yapılan gurme turları hatırlatmak isteriz. Avrupa kıtasını Asya’ya bağlayan coğrafi konumuyla tarih boyunca pek çok medeniyetin ilgi odağı olan İstanbul’a geldiğinizde Boğaz’a karşı bir balık keyfi yapmak ve sahil şeridi boyunca yürümek kaçırılmaması gereken bir aktivite olacak.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.