Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Adana Uçak Bileti

İstanbul – Adana

İstanbul’dan kalkıp sıcacık bir Akdeniz şehri keşfetmek isterseniz Adana; doğası, havası ve kültürel zenginlikleriyle olduğu kadar yemekleriyle de sizi kendine hayran bırakacak. İster Türkiye’nin Akdeniz şehirlerini keşfetmek adına yola çıktığınız uzun bir seyahat, isterseniz de kebaba doyacağınız birkaç günlük bir kaçamak... Ne amaçla olursa olsun İstanbul – Adana uçak biletinizi flypgs.com’dan alarak, seyahatinizi çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti avantajları ve deneyimli personeli ile Pegasus, hem şehir dışı hem de yurt dışı uçuşlarınızın vazgeçilmezi haline gelecek. Türkiye’nin beşinci büyük kenti olan Adana’da yerleşim bundan 3.000 yıl öncesine dayanıyor. Haliyle burada tarihi açıdan gezilip görülebilecek birçok önemli yapı mevcut. 16. yüzyıldan kalma Ulu Camii, dünya üzerindeki kullanılan en eski köprü olma özelliğine sahip Taş Köprü, Hükümet Meydanı üzerindeki Saat Kulesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Turistik bir gezi için Adana’ya geldiğinizde Büyük Saat ve çevresindeki çarşıları ile Eski Adana’ya mutlaka uğramalısınız. Ayrıca “Adana kebabı, Adana’da yenir” sözü de boşuna çıkmamış, bilginize.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.