Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Amsterdam Uçak Bileti

İstanbul – Amsterdam

Dünyada gerek gece hayatı, gerek kanalları, gerekse yerleşim yapısı ile en çok ilgi gören Avrupa şehirlerinden biri olan Amsterdam’da keyifli bir tatil planlamak, Pegasus ile şimdi çok kolay! Hemen flypgs.com’a girerek İstanbul - Amsterdam uçak bileti kampanyalarına bir göz atabilir, seyahatinizin ulaşım kalemini çok uygun fiyatlara mal ederek, kalan bütçenizi tatil boyunca doya doya harcayabilirsiniz. Ayrıca Pegasus ile şehre vardıktan sonra şehir içi ulaşımda da avantajlardan yararlanmak isterseniz, kalacağınız gün sayısına göre I amsterdam City Card edinmenizi öneririz. Bisikletlerin ve kanalların şehri olan Amsterdam’a yapacağınız seyahatlerinizde fazlaca müze gezebilir, kanallarda bot gezilerine katılabilir, 150’den fazla köprüsü olan şehirde uzun yürüyüşlere çıkabilir ya da eşsiz güzellikteki botanik bahçelerini gezebilirsiniz. Hemen her köşesinde bir kafeye rastlayacağınız şehirde enfes çöreklerle lezzetli bir kahvaltı yapabilir, farklı kahveleri deneyebilirsiniz. Gece hayatıyla da oldukça ünlü olan şehirde DJ performanslarının sergilendiği partiler oldukça revaçta. Gece bir şeyler içip, şehrin havasını solumak ya da sabahlara kadar dans etmek... Gece dışarıda olmayı sevenlerdenseniz Amsterdam gece hayatını da deneyimlemenizi öneririz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.