Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Ankara Uçak Bileti

İstanbul – Ankara

Tarihin en önemli kültürlerine ev sahipliği yapan İstanbul’dan, en az İstanbul kadar önemli bir diğer kente, Türkiye’nin başkenti Ankara’ya yapacağınız seyahatlerde, uygun fiyat ve konforlu uçuş fırsatlarından yararlanmak isterseniz Pegasus sizin için en doğru adres olacak. Tek yapmanız gereken İstanbul – Ankara uçak biletinizi erkenden ayırtmanız ve çok uygun avantaj ve kampanyalardan yararlanarak, ulaşımınızda kârlı çıkmanız. Tarihte Anadolu uygarlıklarınca önemli bir konuma sahip olan Ankara, bu tarihi önemini günümüzde de sürdüren en önemli şehirlerden biridir. Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının bulunduğu Anıtkabir, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, geçmişte meclis binası olarak da kullanılan Cumhuriyet Müzesi, tarihi milat öncesi dönemlere dayanan Ankara Kalesi ve daha birçok tarihi öneme sahip yapısı ile Ankara, kültür ve tarih turizmi için tercih edilebilecek en doğru adreslerden biri. Siz Ankara’ya daha önce geldiyseniz bile, çocuklarınızı da buraya getirmenizi, onları Anıtkabir’e götürüp, tarihe ev sahipliği yapan yapı ve müzelere kısa bir tur düzenlemenizi öneririz. Ayrıca Ankara’da gece eğlenmek için de birçok alternatif mekan bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.