Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Antalya Uçak Bileti

İstanbul – Antalya

İstanbul’un kalabalığından, gürültüsünden kurtulup, biraz kafa dinlemek, doğayla ve kültürle iç içe olmak isterseniz yılın her döneminde ziyaret edilebilecek bir destinasyon olarak, Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’ya gelmenizi öneririz. İstanbul – Antalya uçak biletinizi flypgs.com’dan ayırtarak dilediğiniz sezonda en uygun fiyatlarla uçmanın keyfini yaşayabilir, mükemmel zamanlamayla vakit kaybetmeden şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel, geniş plajları ve sıcacık iklimi ile yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistlerin en sık tercih ettiği adres olan Antalya, bahar aylarında ise doğanın tüm renklerini sizlere sunuyor. Havanın yavaş yavaş serinlemeye başladığı sonbaharın son zamanlarından ilkbahar ortasına kadarki dönemde kültür ve doğa turizmi için de en elverişli dönemini yaşayan Antalya’da antik dönemlerden kalma kalıntıları gezebilir, mükemmel doğası ve şelaleleri ile ormanda uzun yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Buralara kadar gelmişken Manavgat Şelalesi’ni görmeden dönmemenizi öneririz. Vaktiniz varsa Antalya çevresindeki Kaş, Kalkan, Demre ya da Kemer gibi ilçeleri de gezebilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında geldiyseniz Antalya’nın hareketli gece hayatını da deneyimlemekte fayda var.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.