Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Düsseldorf Uçak Bileti

İstanbul – Düsseldorf

Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkenti olan, Almanya’nın en önemli fuar kenti olarak da bilinen Düsseldorf, genellikle iş seyahatleri için en sık ziyaret edilen Avrupa şehirlerinden biri. Gerek iş, gerek aile ziyareti, gerekse tatil maksadı ile yapacağınız seyahatlerinizde ekonomik bir yolculuk için İstanbul - Düsseldorf uçak biletinizi flypgs.com’dan alabilirsiniz. Çok özel kampanya ve promosyonlu bilet avantajları ile Pegasus, uçuş keyfinizi ikiye katlayacak. Sanayi, fuar ve üniversite şehri olarak tanınan Düsseldorf’ta çok fazla Türk yaşadığını hatırlatmak isteriz. Öyle ki kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu Alman şehrinde hiç yalnız kalmayacaksınız. Eski bir kasaba olan Altstadt, en geniş alışveriş caddelerinden biri olan Königsallee ve şehirde gece hayatının en yoğun yaşandığı Altbier, mutlaka uğramanız gereken lokasyonlar arasında. Hemen her dönemden sanatçının eserlerine ev sahipliği yapan pek çok galeriyi de ziyaret edebileceğiniz Düsseldorf’ta, nehir kenarında vakit geçirmek de çok keyifli olacak. Yemek konusundaysa neredeyse her köşe başında rastlayabileceğiniz seyyar sosisçilerden sosis ve patates kızartması alabilir, incecik hamurlu waffle’ların tadına bakabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.