Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – İzmir Uçak Bileti

İstanbul – İzmir

Kültürü, havası, doğası ile Türkiye’nin en keyifli adreslerinden biri olan İzmir, genellikle yaz aylarında yerli turist akınına uğrasa da her mevsimi ayrı güzel şehirlerdendir. Özellikle İstanbulluların en sık kullandığı kaçış noktası olan İzmir’e ucuz uçak bileti avantajları ile uçmak için flypgs.com’a girip, İstanbul – İzmir uçak biletinizi ayırtabilirsiniz. Ege’nin eşsiz koyları, birbirinden güzel sahilleri, en lezzetli Ege otlarıyla yapılan zeytinyağlıları, antik dönemden kalma tarihi şehirleri ile İzmir, Türkiye’de tatilin en keyifli yaşandığı yerlerden biri. Ilıca’sı, Çeşme’si, Alaçatı’sı, Seferihisar’ı, Urla’sı, Foça’sı ile hemen her yerinden denize girilebilen, tertemiz denizi ile İzmir’e yaz aylarında ya da sonbaharın ilk aylarında gelerek denize, kuma, güneşe doyacağınız mükemmel bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Bahar aylarında ise canlanan doğası ile sizleri karşılayan İzmir’de antik kent turları yapabilir, meşhur Şirince Köyü’nden Efes Antik Kenti’ne kadar dilediğiniz her yeri gezebilirsiniz. Gece hayatıyla da oldukça hareketli geçen İzmir’de yaz aylarında Çeşme Aya Yorgi koylarındaki beach partilere katılıp, hiç hız kesmeden geceye buralarda devam edebilirsiniz. Diğer mevsimlerdeyse İzmir’in en hareketli geceleri Alsancak ve Konak mevkilerinde yaşanıyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.