Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Köln Uçak Bileti

İstanbul – Köln

Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Köln, Almanya’ya yapacağınız seyahatleriniz için keyifli bir rota olabilir. İstanbul – Köln uçak biletinizi flypgs.com’dan ayırtıp, uygun fiyata uçuş deneyimi yaşayabilir; mükemmel zamanlama ile hiç vakit kaybetmeden şehri keşfetmek üzere yola koyulabilirsiniz. Şehrin tam ortasından geçen Ren Nehri üzerinde tekne turları yapmak, yapımı tam 632 yıl süren devasa Köln Katedrali’ni ziyaret etmek, benzersiz bir deneyim yaşayarak, çikolataya duyacağınız Çikolata Müzesi’ni ziyaret etmek ve hemen her döneme ait ünlü eserleri bulabileceğiniz sanat galerinde gezmek Köln’de yapabileceklerinizden sadece bazıları. Buraya Kasım ayında gelmeyi planlıyorsanız Kasım ayının 11’inde, saat tam 11:11’de başlayan Köln Karnavalı’nı da kaçırmamanızı öneririz. Nehir kenarı boyunca yiyeceğinizi içeceğinizi alıp, çimlere serilebilir, katedralin etrafını çeviren kafelerde bir şeyler içip, yeni lezzetler deneyebilirsiniz. Ayrıca dünyanın en büyük alışveriş caddelerinden birinin de Köln’de olduğunu hatırlatmak isteriz. Gece hayatı konusunda Avrupa’nın en hareketli şehirlerinden biri olarak tanınan Köln’de, farklı müzik türlerini dinleyebileceğiniz birçok farklı mekan da bulunmakta.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.