Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Kopenhag Uçak Bileti

İstanbul – Kopenhag

İstanbul’dan Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a gelmeye karar verdiniz. Bu ufak liman kenti, gelişmiş metro ağı ve şehir içinde bisikletle dolaşma imkanı ile ulaşım konusunda size oldukça rahat ettirecek. Kopenhag’a avantajlı fiyatlarla varmak içinse İstanbul – Kopenhag uçak biletinizi flypgs.com’dan ayırtarak yolculuğunuz için ilk adımı atabilirsiniz. Kopenhag’a geldiniz. Burası ufak bir şehir olsa da gezip görebileceğiniz mekanları, lezzetli yiyecekleri ve eğlenceli gece hayatı ile keyifli vakit geçireceğinizden şüphemiz yok. Şehrin tam ortasındaki Tivoli Bahçeleri, içerisindeki binlerce çeşit çiçek ve bitki türüyle olduğu kadar, kafe ve restoranlarıyla da şehirde en çok vakit geçireceğiniz yerlerden biri olacak. Büyük yangına kadar Kraliyet ailesinin yaşadığı Christiansborg Sarayı ve aileye yangından sonra ev sahipliği yapan Amalienborg Sarayı Kopenhag’ın en önemli eserlerinden olmuştur. Kopenhag’ın simgesi olan Küçük Denizkızı heykeli de burada görmeniz gereken eserlerden biri. Kopenhag’ın içinde yer alan ufacık bir ülke görmek isterseniz 850 kişilik nüfusu ve 340 metrekarelik yüz ölçümü ile Özgürşehir Christiania’yı görmelisiniz. Ayrıca Kopenhag yeme içme ve gece hayatı konusunda da oldukça hareketli bir şehir.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.