Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul - Paris Uçak Bileti

İstanbul - Paris

Hemen her dönemde ziyaret edilebilecek, dünyanın en gözde şehirlerinden biri olarak Paris, hem yalnız hem arkadaşlarla hem ailece hem de sevgiliyle gezmek için tercih edilebilecek ideal bir lokasyon. Paris’e yapacağınız seyahati planlarken flypgs.com’dan İstanbul - Paris uçak biletinizi ayırtıp, ucuz bilet fırsatlarını değerlendirmenizi öneririz. Gideceğiniz lokasyona uygun fiyatlarla ve gecikmeden varmanızı sağlayan Pegasus ile hem vakit hem de nakitten tasarruf edebileceksiniz. Paris’e vardığınızda ise hiç vakit kaybetmeden şehir merkezine gidip, bu eşi benzeri olmayan şehri yaşamaya başlayabilirsiniz. Dünyanın en önemli eserlerinin sergilendiği Louvre Müzesi, her canlının bir kez mutlaka görmesi gereken Eiffel Kulesi, yetişkinlere yönelik Moulin Rouge kabaresi, modern sanat galerileri, ünlü kitapçıları, kafe ve dükkanları ile Paris’te her anınız dopdolu geçecek. Seyahatinizi ailece planladıysanız, çocuklarınızı da mutlu etmeyi unutmayın. Tüm dünyanın en gözde oyun parkı Disneyland, çocuklara mükemmel bir gün yaşatmak için Paris’te gidilmesi gereken en doğru adres olacak. Ancak baştan söyleyelim; Disneyland geziniz için en az bir tam günü gözden çıkarmalısınız.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.