Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İstanbul – Trabzon Uçak Bileti

İstanbul – Trabzon

Milattan önce 8. yüzyıldan kalma bir köklü bir geçmişi olduğu tahmin edilen Trabzon, tarihi ve doğası ile Türkiye’nin en özel şehirlerinden biri. Tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Trabzon’u keşfetmek için İstanbul – Trabzon uçak biletinizi ayırtarak işe başlayabilirsiniz. Flypgs.com sayesinde ucuz uçak bileti fırsatları ve kusursuz bir hizmetle uçuşunuzu çok keyifli ve kârlı hale getirerek, seyahatinize keyifle başlayabilirsiniz. Camileri, kilise ve manastırları, konakları ile farklı mimari örneklerini bir arada sunan yapıları, yeşilin her tonuna yer veren doğal zenginlikleri, temiz havaya hasret kalanları kendinden geçirecek havası ve sıcacık mahalleleri ile Trabzon’da elbette gezip görebileceğiniz pek çok farklı adres bulunuyor. Sivil mimarinin en güzel örneklerini sunan Atatürk Köşkü, Trabzon Müzesi, Ayasofya Müzesi; tarihte cephanelik ve depo olarak kullanılan, bu günse restoran olarak hizmet veren Cephanelik, Karadeniz’in en eski mahallelerinden biri olan Ortahisar Mahallesi ve bu mahallenin ortasından geçen Zağnoş Paşa Köprüsü, Trabzon’a kadar gelmişken asla kaçırılmaması gereken muhteşem bir manzara sunan Sümela Manastırı Trabzon’da görülmesi gereken yerlerden sadece birkaçı. Ayrıca gelmişken, Trabzon çevresindeki yaylaları da gezip, temiz havaya doymanızı öneririz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.