Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

İzmir – İstanbul Uçak Bileti

İzmir – İstanbul

Ege’nin incisi İzmir’den Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul’a yapacağınız seyahatlerinizde ekonomik çözümler peşindeyseniz, bunun için yapmanız gereken tek şey İzmir – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com’dan almak ve promosyonlu bilet fırsatlarından yararlanarak çok uygun fiyatlara uçmak. İstanbul’a yapacağınız seyahatinizde daha çok tarihi zenginlikleri ziyaret etmek, en ünlü sarayları ve müzeleri gezmek istiyorsanız bir Müze Kart edinebilirsiniz. Ayrıca ulaşımda vakitten kazanmak istiyorsanız da toplu taşıma alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bunun için de İstanbul’a geldiğinizde ilk işiniz herhangi bir İETT durağı yakınlarında bulabileceğiniz bir şubeden İstanbul Kart almak olmalı. İstanbul’da rahatça dolaşmak için tüm hazırlıklarınızı hallettiğinize göre sıra rotayı belirlemeye kaldı. Sabahtan kalkıp Tarihi Yarımada’da birçok müze ve saray ziyareti yaptıktan sonra bir kahve içmek için Karaköy’e gidebilir, buradan bir vapurla Üsküdar’a geçebilirsiniz. Tarihi bir mekanda, denizin tam üstünde şık bir akşam yemeği yemek için Üsküdar Kız Kulesi keyifli bir alternatif olacak. Sonrasındaysa yeniden karşıya geçip, geceyi Kuruçeşme civarında bir gece kulübünde kurtlarınızı dökerek sonlandırabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.