Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Köln – İstanbul Uçak Bileti

Köln – İstanbul

Gezilip görülecek yerleri öyle tek seferde bitiremeyeceğiniz İstanbul, hem Anadolu hem de Avrupa yakası ile tam bir kültür ve eğlence şehri. Doğru bir planlama ile dolu dolu geçireceğiniz İstanbul seyahatinizi çok daha kârlı hale getirmek için Köln – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com’dan almanızı öneririz. Şehre geldiğiniz andan itibaren yoğun bir trafiğin sizi beklediğini hatırlatmak isteriz. Bu yüzden bu şehirde araçla dolaşmaktan çok toplu taşımayı tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma için İstanbul Kart almak işinizi kolaylaştıracaktır. Turunuzu tarihi müzeler ve saraylardan yana yapmak isterseniz de uygun giriş için Müze Kart almanızı öneririz. Gece hayatı, yeme içme kültürü, gezip görülebilecek mekanları ve tarihi ile hemen her köşesinden keyif alacağınız İstanbul’un Tarihi Yarımada’sında Balat, Eminönü, Sultanahmet, Karaköy, Beyoğlu’nda Galata, Cihangir, Taksim Meydanı; Boğaz’da Beşiktaş, Ortaköy, Kuruçeşme, Rumeli Hisarı; Anadolu Yakası’na geçtiğinizde Üsküdar’dan Salacak, Çengelköy Sahili, Kadıköy’den Moda, Kalamış, Bağdat Caddesi; biraz sakinlik ve sessizlik arıyorsanız hafta sonu olmamak kaydıyla İstanbul’un Adaları gezilmesi gereken en keyifli lokasyonlardan. Her köşesinde ayrı bir hikaye yatan bu şehri gecesi ve gündüzüyle doya doya yaşamanızı öneririz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.