Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Kopenhag – İstanbul Uçak Bileti

Kopenhag – İstanbul

Danimarka’nın liman şehri Kopenhag’tan Türkiye’nin en önemli limanlarının bulunduğu İstanbul’a gelmek isterseniz seyahatinizde kârlı çıkmak için Pegasus’u tercih edebilirsiniz. Kopenhag – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com’da erken ayırtıp, promosyonlu uçak bileti fırsatlarından yararlanabileceğiniz gibi, İstanbul’a zamanında vararak, vakit kaybetmeden şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu’yu birbirine bağlayan Boğaz’ı ile dünyada en görülesi şehirlerden biri olan İstanbul, sadece eşsiz konumu ile değil, eşsiz konumunun getirdiği çok kültürlü tarihiyle de gezilip görülebilecek birçok farklı adres barındırıyor. İstanbul’un ilk yerleşim yerlerinden olan Tarihi Yarımada, Beşiktaş, Üsküdar bu adreslerden sadece bazıları. Hemen her köşesinde tarih yatan İstanbul, sarayları, camileri, kiliseleri, kuleleri, surları ile oldukça ilginizi çekecek. Sadece tarihi açıdan değil, eğlence kültürü açısından da oldukça hareketli bir şehir olan İstanbul, geceleri de en az gündüzler kadar canlı yaşıyor. Kuruçeşme taraflarında denize bakan gece kulüpleri, Beyoğlu’nun ara sokaklarındaki eğlence mekanları, Galata ve Karaköy taraflarında hareketlenen restoran, kafe ve barları ile İstanbul’da bir anınızı bile boş geçirmeyeceksiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.