Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Paris – İstanbul Uçak Bileti

Paris – İstanbul

Avrupa’nın hatta dünyanın en ilgi gören şehirlerinden biri olan Paris’ten yapacağınız bir seyahatin, sizi en az Paris kadar memnun etmesini istiyorsanız rotanızı İstanbul’a çevirebilirsiniz. Paris – İstanbul uçak bileti içinse flypgs.com’u tercih ederek ucuz uçak bileti avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tarihin en önemli medeniyetlerine ev sahipliği yapan bu eşsiz şehirde tarihten kültüre, gece hayatından, alışverişe ve son zamanlarda gelişen yeme içme kültürü ile gurme turizmine dair her aradığınızı bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Amacınız İstanbul’da yerli tasarımcıların butiklerini gezip, keyifli bir alışveriş yapmaksa Avrupa Yakası’nda Galata, Karaköy, Bebek, Nişantaşı taraflarında gezebilir, buralarda yemeğinizi yiyip, lezzetli birer kahve içebilirsiniz. Ayrıca amacınız alışverişse, burada Avrupa’nın hiçbir yerinde olmadığı kadar çok alışveriş merkezine rastlayacaksınız. Tarihin kalbinin attığı özel mekanlara bir yolculuk yapmak isterseniz de Tarihi Yarımada sizin için en doğru adres olacak. Ancak İstanbul’da tarih, Avrupa’dan Anadolu’ya her köşeye yayılmış durumda. İstanbul’da gece hayatı ve yeme içme alternatifleri bakımından da oldukça zengin bir kültüre sahip olan İstanbul’da sahil boyunca uzanan Boğaz’a karşı mekanlarda eğlenebilir ya da dünyaca ünlü otel zincirlerinin restoranlarında mükemmel lezzetler deneyimleyebilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.