Popüler uçuş noktalarımız, en uygun fiyatlarla

Trabzon – İstanbul Uçak Bileti

Trabzon – İstanbul

Stratejik konumu bakımından dünyada pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, bugün Türkiye’nin de en önemli kentlerinden biri olan Trabzon’dan bir diğer önemli şehre, İstanbul’a gelmeye karar verdiniz. Seyahatinizi planlamakta size yardımcı olacak en önemli adım, Trabzon – İstanbul uçak biletinizi flypgs.com üzerinden erkenden ayırtmak. Böylelikle erken rezervasyon fırsatları ve promosyonlu bilet kampanyalarından da yararlanabilir, bütçe planlamanızda önemli bir masraftan kısmış olabilirsiniz. Öncelikle sizi oldukça hareketli ve kabalık bir şehrin beklediğini söyleyelim. Bu yüzden biraz planlı gitmekte, yapacağınız aktivitelerde trafik faktörünü de göz önünde bulundurmakta fayda var. Tarihi eserleri, yeme içme konusundaki geniş yelpazesi, alışveriş için dünya standartları ile yarışacak alışveriş merkezleri ve hareketli gece hayatı İstanbul’da kaç gün kalacağınıza ve neler yapmak istediğinize göre mükemmel bir plan çıkarabilirsiniz. Galata’dan Taksim Meydanı’na İstiklal Caddesi’nde bir yürüyüş, Eminönü Mısır Çarşısı’ndan Sultanahmet’e Tarihi Yarımada’da bir gezi, vapurla Beşiktaş’tan Üsküdar’a geçip, bir sahil turu ve Beşiktaş – Rumeli Hisarı hattında uzun bir yürüyüş, İstanbul’a gelip de yapmadan dönmemeniz gerekenlerden.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PCS ile başlayan 13 haneli belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.