SAYFA BAŞINA DÖN

Adıyaman'da Gece Hayatı Nasıl?

Şehrin genelinde bulunan sakinlik ve aile hayatı, Adıyaman gece hayatına da yansıyor. Şehirdeki çok önemli tarihi eserlerin çekim gücüne kapılıp Adıyaman’ı ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin hava karardıktan sonra vakit geçirebileceği mekan yok denecek kadar az. Ağırlıklı olarak şehir merkezinde yer alan birkaç türkü bar ve kafe, Adıyaman eğlence mekanlarının neredeyse tamamını oluşturuyor.


Halkın bir alışkanlığı olarak havanın kararmasıyla birlikte herkes evine çekiliyor. Dışarıdaki mekanlarda bir araya gelmek yerine evlerde toplanan halk, Adıyaman’da eğlence mekanlarına bu nedenle pek gereksinim duymuyor. Bununla birlikte şehir merkezinde Reina Cafe, Makara Bar, Cafe Mocha dışında Doğu Türkü Evi ve Kadeh Türkü Evi gibi Adıyaman türkü barları bulunuyor.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.