Adıyaman'da Gece Hayatı Nasıl?

Şehrin genelinde bulunan sakinlik ve aile hayatı, Adıyaman gece hayatına da yansıyor. Şehirdeki çok önemli tarihi eserlerin çekim gücüne kapılıp Adıyaman’ı ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin hava karardıktan sonra vakit geçirebileceği mekan yok denecek kadar az. Ağırlıklı olarak şehir merkezinde yer alan birkaç türkü bar ve kafe, Adıyaman eğlence mekanlarının neredeyse tamamını oluşturuyor.


Halkın bir alışkanlığı olarak havanın kararmasıyla birlikte herkes evine çekiliyor. Dışarıdaki mekanlarda bir araya gelmek yerine evlerde toplanan halk, Adıyaman’da eğlence mekanlarına bu nedenle pek gereksinim duymuyor. Bununla birlikte şehir merkezinde Reina Cafe, Makara Bar, Cafe Mocha dışında Doğu Türkü Evi ve Kadeh Türkü Evi gibi Adıyaman türkü barları bulunuyor.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.