SAYFA BAŞINA DÖN

Adıyaman’da Konaklama: Nerede Kalınır?

Anadolu’da insanlık tarihi kadar eski bir yerleşim yeri olan Adıyaman, tarihi eserleri gün yüzüne çıktıkça yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Bu da Adıyaman’a olan ilgiyi arttırıyor ve ile daha fazla yatırım yapılmasını beraberinde getiriyor. Günümüzde Adıyaman’da konaklamak için birçok farklı otel ve pansiyon bulunuyor. Hem şehir merkezinde hem de önemli tarihi eserlerin olduğu diğer bölgelerde yer alan Adıyaman otelleri, farklı fiyat aralıklarına ve özelliklere sahip. Şehir merkezi dışında Kahta ve Besni’de bulunan oteller de “Adıyaman’da nerede kalınır?” sorusuna alternatif cevaplar olmayı başarıyor.

 

White Star Hotel
Adıyaman Havaalanı’na 17 km mesafede yer alan White Star Hotel, Adıyaman şehir merkezindeki konumu ve farklı oda seçenekleri ile dikkat çekiyor. Fiyat/performans açısından Adıyaman konaklama seçenekleri arasında ayrı bir yerde duran White Star Hotel’in bahçesi de yaz aylarında oldukça hareketli oluyor.

Adres: Yunus Emre Mah, Atatürk Bulvarı, No: 384, 02100, Merkez/Adıyaman

Telefon: +90 416 225 01 01

 

Samos Otel
Şehir merkezinde yer alan ve Adıyaman misafirperverliğini belirgin bir şekilde hissedeceğiniz Samos Otel, Adıyaman otelleri arasında dikkat çekiyor. Organizasyonlar için kullanılabilen salonu, restoranı ve şehir manzaralı odalarıyla huzur dolu ve konforlu bir konaklama sunuyor.

Adres: Bahçelievler Mah, Atatürk Bulvarı, No: 328/A, 02100, Merkez/Adıyaman

Telefon: +90 416 214 73 73

 

Hotel Antiochos
Adıyaman turuna şehir merkezinden başlayacaklar için ideal adreslerden biri de Hotel Antiochos. Şehrin merkezinde ama gürültüden uzakta olması, havuz başında dinlendirici bir akşam sunması ve kahvaltıdan akşam yemeğine Adıyaman lezzetlerine bulunduğunuz yerden ulaşmanızı sağlamasıyla Hotel Antiochos, Adıyaman’da kalınacak yerler arasında öne çıkmayı başarıyor.

Adres: Atatürk Bulvarı, No: 141, 02200, Merkez/Adıyaman

Telefon: +90 416 225 02 82

 

Hotel Grand İsias
Nemrut turu düzenlendiğinde genellikle tercih edilen Adıyaman konaklama seçeneklerinden biri Hotel Grand İsias oluyor. Merkezi yapısı, kalabalık kafilelere de uygun olan hizmet anlayışı ve kalitesiyle Adıyaman’ı ziyaret edecekseniz mutlaka dikkate almanız gereken adreslerden.

Adres: Atatürk Bulvarı, No: 220/A, 02100, Merkez/Adıyaman

Telefon: +90 416 214 88 00

 

Zeus Oteli

Adıyaman şehir merkezi yerine tarihi noktalara biraz daha yakın bir noktada konaklamak isterseniz Kahta’da yer alan Zeus Oteli tam ihtiyacınız olan yer. Nemrut Dağı Milli Parkı’na 45 km mesafede bulunan Zeus Oteli, yorucu ama eğlenceli bir Nemrut gününün ardından havuz başında dinlemeniz için sizi bekliyor olacak.

Adres: Hürriyet Mahallesi, Namık Kemal Cd, 02400, Kahta/Adıyaman

Telefon: +90 416 725 56 94


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.