SAYFA BAŞINA DÖN

Ankara'da Alışveriş: Ankara Ne Nereden Alınır?

Ankara’da alışveriş daha çok alışveriş merkezlerinde yapılıyor. Ankara alışveriş merkezleri, özellikle hafta sonları oldukça kalabalık oluyor. Hafta içleri de mesai çıkış saatlerinde en yoğun anlarını yaşayan Ankara alışveriş merkezleri, ucuz alışveriş yapmak isteyenleri bir araya getiriyor. Ankara alışveriş dünyasında pazar ve pasajların da yeri büyük. Şehrin yerlileri, Ankara’da ucuz alışveriş için pazarları tercih ediyor. GOP ve Çankaya, Ankara’nın en lüks bölgelerinden. Burada imkânlar kısıtlı da olsa alışveriş yapmak mümkün. Zaten kafe ve gece mekânlarıyla süslü bu bölgede Tunalı Hilmi, Tahran, Arjantin ve Filistin caddelerinde bazı büyük mağazaların şubelerini bulabilirsiniz.

Ankara’daki Alışveriş Merkezleri

 

Panora Alışveriş Merkezi

Panora AVM, mimarisiyle gerçekten keyifli bir yapı. Şeffaf cam tavanı sayesinde bir AVM içinde gün ışığı lüksünü yaşıyorsunuz. Ayrıca Ankara’nın en lüks mağazalarını da burada buluyorsunuz.

Adres: Kudüs Cd. Oran Mh. No: 182, Çankaya

Tel: 0312 490 4250

https://www.panora.com.tr/

Kentpark Alışveriş Merkezi

Kentpark AVM,  biraz kasvetli bir mimariye sahip olsa da sunduğu imkânlar bakımından çok kullanışlı. Alışveriş ve sosyal yaşamın bir arada yürüdüğü bu mekânda sürekli olarak konserler, aktiviteler organize ediliyor. Ayrıca spor merkezinden, bowling’e kadar değişik etkinlikler sunuyor.

Adres: Mustafa Kemal Mh. Eskişehir Yolu 7. km No: 164, Çankaya

Tel: 444 7 444

http://kentpark.com.tr/

AnkaMALL Alışveriş Merkezi

AnkaMALL, Ankara’da herkese hitap etmeye çalışan bu AVM’de de etkinlikler eksik olmuyor. Çocuklar da asla ihmal edilmiyor. Evinizin ve kendinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir merkez.

Adres: Gazi Mh. Mevlana Blv. Mevlana Blv. No: 2

Tel: 0312 541 1212

http://www.ankamall.com.tr/

Optimum Outlet Center

Optimum Outlet Center’ın İstanbul ve İzmir’de de şubeleri bulunuyor. Siz outlet mağazalarda ucuzluğun keyfini sürerken çocuğunuz da buz pateni yapabilir ya da çocuk kulübüne katılabilir.

Adres: Etiler Mh. Eryaman Ayaş Yolu, No: 93, Etimesgut

Tel: 0312 280 6010

http://www.optimumoutlet.com/ankara  

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.