SAYFA BAŞINA DÖN

Antalya'da Gece Hayatı

Antalya gece hayatı bir alem...

Sabaha kadar süren partilerde dünyanın en ünlü DJ’leri çalıyor. Köpük partileri ve çamur banyoları gibi çılgın aktivitelerin yanı sıra daha normal ortamlarda eğlenmek isteyenler için meyhaneler, gece kulüpleri ve barlar var.

antalya gece hayatı

Antalya geceleri cıvıl cıvıl, renkli ve eğlenceli. Antalya’nın plajları kadar gece hayatı da bir hayli hareketli. Gece geç saatlere kadar dans etmek ya da canlı müzik eşliğinde bir şeyler içmek için birçok farklı alternatif bulunmakta. Antalya gece kulüplerinde sanal bir gezintiye çıkıyoruz, hazırlanın.

Simurg Temple

Pazartesi akşamları hariç haftanın her akşamı Antalya’nın sevilen gruplarının canlı performanslarının yanı sıra konserler düzenleyen mekân, canlı müzik konusunda Antalya’nın en iddialılarından. Eğlence güneş doğana kadar devam ediyor. .

Adres: Selçuk Mh. İskele Cd. No: 34, Muratpaşa

Tel: 0242 241 66 25

Jolly Joker

Antalya’nın en ünlü barlarından biri olan JJ, ilginç dekorasyonuyla olduğu kadar canlı performanslarıyla da dikkate değer bir mekân.

Adres: Fener Cd. Erdoğan İş Merkezi No:12, Muratpaşa

http://www.jjantalya.com/

Demlik

Güzel bahçesiyle öğrencilerin özellikle tercih ettikleri bu bar, rock ağırlıklı müzik çalıyor.

Adres: Kılınçaslan Mh. Zafer Sok. N:16

Tel: 0242 247 19 30

https://www.instagram.com/demlikcafebar/

Jungle Pub

Antalya’nın ünlü gruplarının sahne aldığı mekanda, bazı gecelerde karaoke de yapılabiliyor.

Adres: Tuzcular Mh. İmaret Sk. No: 18 Muratpaşa

Tel: 0242 247 2204

Irish Pub The James Joyce

Konyaaltı’nın en popüler mekânı gerçek bir İrlanda barı tarzında, canlı müzikle eğlence geç saatlere kadar sürüyor.

Adres: Altınkum Mah. 414 Sok. No:25 Konyaaltı

Tel: 0242 228 38 02

Uzaklar Pub

Antalya’nın hem Türkçe hem de yabancı dilde müzik yapan gruplarını sahnesinde görebileceğiniz barda Latin müzikten Anadolu rock’a kadar çeşitli müzikler dinlemek mümkün.

Adres: Şirinyalı Mh. Lara Cd. No: 229, Muratpaşa

Tel: 0242 323 46 54

The Tudors Arena

Ezhel ve Manuş Baba gibi popüler kültür sanatçılarının sahne aldığı The Tudors Arena, Antalya gece hayatında canlı etkinlik isteyenlerin buluşma merkezi.

Adres: Selçuk Mah. Balıkpazarı Sk. No: 18, Muratpaşa

Tel: 0507 509 3363

http://tudorsantalya.com/

Massimo Bar & Restaurant

Akşam saatlerinde şık bir restoran, yıldızlar gökyüzünde belirirken keyifli bir bara dönüşen Massimo, Antalya gecelerinde nezih vakit geçirmek için gidilebilecek bir mekan.

Adres: Şirinyalı Mh. 1537. Sk. No: 16, Muratpaşa

Tel: 0242 324 4995

http://www.massimo.com.tr/

Aura Club Kemer

Kemer’in en güzel diskolarından birindesiniz, içeceğinizi masanızda bırakın ve kendinizi dans pistine atın! Özel etkinliklerde binlerce kişinin buluştuğu Aura Club Kemer, Antalya’nın en iyi gece kulüplerinden biri…

Adres: Merkez Mh. Deniz Cd. No:3, Kemer

Tel: 0532 615 1096  

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.