Bodrum Alışveriş Rehberi: Bodrum'da Ne Nereden Alınır?

Bodrum’da alışveriş, butik mağazalarda ve el yapımı pek tatlı ürünleri bulabileceğiniz seyyar satıcılar etrafında şekilleniyor. Burada büyük alışveriş merkezleri de var ama en ilginç Bodrum hediyelik eşyaları, belirli günlerde kurulan pazarlarda bulunuyor.

bodrumda alışveriş

Alışverişin kalbi, Bodrum’un ana caddesinde sağlı sollu dizilmiş dükkanlarda atıyor. Keyifle yürüyüp vitrinlere bakabileceğiniz bu caddeden hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Bizden size tavsiye, bu dükkanlar arasında gezinirken rengarenk Bodrum sandaletlerinden birer tane kapın ve Bodrum gezinde ayaklarınıza da tatil yaptırın!

Bodrum Pazarları

Pazartesi, Güvercinlik Pazarı; salı, kumaş ve giyim eşyalarını bulabileceğiniz Bodrum Pazarı; çarşamba, Gümüşlük ve Ortakent pazarları; perşembe, yiyecek ve organik ürünler konusunda uzman Yalıkavak Pazarı; cuma, Bitez Pazarı; cumartesi, yiyecek ve giyim eşyalarını aynı anda satan Turgutreis Pazarı; pazar, Mumcular ve Gümbet pazarları, sizi bekleyen Bodrum alışveriş alternatiflerinden birkaçı.

Oasis Alışveriş ve Kültür Merkezi

Bodrum’da alışveriş merkezinde gezinmek istiyorsanız Oasis, birçok mağazanın bir araya geldiği modern bir alışveriş tesisi olarak sizi bekliyor. Burası ayrıca bir kültür merkezi, yani haftanın her günü birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor burada.

Antik Yunan zamanlarında toplaşılan bir yer olan Agora mimarisiyle inşa edilmiş Oasis Bodrum, ferah bir alışveriş merkezinde dolaşmak isteyenler için birebir.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad.

Socrates

Bodrum’dan sevdikleriniz için hediye alabileceğiniz bir butik dükkan önerimizle devam ediyoruz: Socrates. Yüzde yüz doğal kumaşları ve onlarla yapılmış ürünleri satın alabileceğiniz Socrates, Bodrum’un butik mağazalarının sıralandığı Çarşı bölgesine konumlanmış.

Adres: Çarşı Mahallesi, Taşlık Sokak, No:8

Zeytinlik

Bodrum’da organik ürünler arayanlar buraya gidiyor. Bodrum alışveriş dünyasının en lezzetli ve taze duraklarından Zeytinlik, zeytinyağı arayanlar için mükemmel bir durak. Lezzetli zeytin ve zeytinyağıyla meşhur mekan, tatilini Bodrum’da geçirenlerin ve burada yaşayanların uğrak yerlerinden biri.

Adres: Konacık Mahallesi, Atatürk Blv

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.