SAYFA BAŞINA DÖN

Bodrum Alışveriş Rehberi: Bodrum'da Ne Nereden Alınır?

Bodrum’da alışveriş, butik mağazalarda ve el yapımı pek tatlı ürünleri bulabileceğiniz seyyar satıcılar etrafında şekilleniyor. Burada büyük alışveriş merkezleri de var ama en ilginç Bodrum hediyelik eşyaları, belirli günlerde kurulan pazarlarda bulunuyor.

bodrumda alışveriş

Alışverişin kalbi, Bodrum’un ana caddesinde sağlı sollu dizilmiş dükkanlarda atıyor. Keyifle yürüyüp vitrinlere bakabileceğiniz bu caddeden hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Bizden size tavsiye, bu dükkanlar arasında gezinirken rengarenk Bodrum sandaletlerinden birer tane kapın ve Bodrum gezinde ayaklarınıza da tatil yaptırın!

Bodrum Pazarları

Pazartesi, Güvercinlik Pazarı; salı, kumaş ve giyim eşyalarını bulabileceğiniz Bodrum Pazarı; çarşamba, Gümüşlük ve Ortakent pazarları; perşembe, yiyecek ve organik ürünler konusunda uzman Yalıkavak Pazarı; cuma, Bitez Pazarı; cumartesi, yiyecek ve giyim eşyalarını aynı anda satan Turgutreis Pazarı; pazar, Mumcular ve Gümbet pazarları, sizi bekleyen Bodrum alışveriş alternatiflerinden birkaçı.

Oasis Alışveriş ve Kültür Merkezi

Bodrum’da alışveriş merkezinde gezinmek istiyorsanız Oasis, birçok mağazanın bir araya geldiği modern bir alışveriş tesisi olarak sizi bekliyor. Burası ayrıca bir kültür merkezi, yani haftanın her günü birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor burada.

Antik Yunan zamanlarında toplaşılan bir yer olan Agora mimarisiyle inşa edilmiş Oasis Bodrum, ferah bir alışveriş merkezinde dolaşmak isteyenler için birebir.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad.

Socrates

Bodrum’dan sevdikleriniz için hediye alabileceğiniz bir butik dükkan önerimizle devam ediyoruz: Socrates. Yüzde yüz doğal kumaşları ve onlarla yapılmış ürünleri satın alabileceğiniz Socrates, Bodrum’un butik mağazalarının sıralandığı Çarşı bölgesine konumlanmış.

Adres: Çarşı Mahallesi, Taşlık Sokak, No:8

Zeytinlik

Bodrum’da organik ürünler arayanlar buraya gidiyor. Bodrum alışveriş dünyasının en lezzetli ve taze duraklarından Zeytinlik, zeytinyağı arayanlar için mükemmel bir durak. Lezzetli zeytin ve zeytinyağıyla meşhur mekan, tatilini Bodrum’da geçirenlerin ve burada yaşayanların uğrak yerlerinden biri.

Adres: Konacık Mahallesi, Atatürk Blv

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.