SAYFA BAŞINA DÖN

Bodrum’da Gece Hayatı ve Bodrum Mekanları

Bodrum gece hayatında neler oluyor neler! Deniz ve mehtap eşliğinde yapılan konserlerden mi bahsetsek, sabaha kadar dans edilen Bodrum gece kulüplerini mi anlatsak, yoksa tarihi mekanlarda yapılan klasik müzik dinletilerini mi yazsak? Bodrum gecelerinde kaybolmak istiyorsanız katılabileceğiniz birçok etkinlik var. Hepsi de farklı zevklere hitap ediyor. Bodrum gece hayatında neler yapılır? Başlıyoruz.

bodrum gece hayatı

Gümbet’te techno müzik çalan diskolar, Bodrum içinde rock barlar ve canlı müzik, Yalıkavak-Türkbükü arasında House müzik ve dans, Gümüşlük’te indie caz barlar ve daha fazlası... Bodrum gece hayatı, ilçelere göre değişiklik gösterse de her bölgede asla vazgeçilmeyecek klasikler bulunduran Bodrum’da zevkinize göre bir eğlence bulamamanız imkansız.

Bodrum Mekanları

Club Gümüşlük

Aynı zamanda bir otelin bahçesi olan, gündüzleri de beach club olarak hizmet veren mekan, geceleri Gümüşlük’ün bohem havasına uygun olarak bir bara dönüşüyor. Kimi zaman canlı konserlerin de olduğu bu mekanda hamağa uzanarak keyifle hayallere dalmak mümkün.

Adres: Gümüşlük Mah. Yalı Mevki 1120. Sokak

Tel: 0 252 394 34 01


Körfez Bar

1992’den beri rock müzik sevenlerin gittiği, sokağa taşan kalabalıkların ellerinde içecekleri ile sohbet ettiği bu mekan, gece kulübüne gitmeden önce herkesin uğradığı keyifli bir nokta.

Adres: Çarşı Mah. Cumhuriyet Cd. No: 2

Tel: 0252 313 59 66


Adamik

Eskiden beri Bodrum klasiği olan Adamik’te vakit geçirmeden Bodrum geceleri yaşanılmış sayılmaz. O yüzden bizden size tavsiye, Bodrum gezinizde bir akşamınızı Adamik’e ayırın!

Adres: Çarşı Mah. Meyhane Sk. No: 23

Tel: 0 252 316 00 00

 

Barbeast

DJ kabininde Kiwi, Bora Uzer, Murat Uncuoğlu gibi isimlerin olduğu Barbeast, istisnasız herkesin dans ettiği nadir yerlerden. Henüz bara dönüşmeden, akşam yemeğine giderseniz karidesli siyah makarna ve çıplak köfteyi denemelisiniz. Barbeast, sadece yaz sezonunda açık oluyor.

Adres: Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. No: 26

Tel: 0252 313 28 18

 

Newold Club

DJ’ler, saksafon, perküsyon gibi enstrüman performansları ve dünyanın birçok bölgesinden gelen dansçıların şovlarının olduğu mekan, yiyecek ve içecek menüsüyle de son derece iddialı.

Adres: Bodrum Kale Caddesi, Çarşı Mah, No: 29

Tel: 0252 316 94 54

 

Hadigari

1974’ten beri hizmet veren Hadigar, Bodrum’un en eski barlarında biri. 2000 kişilik dans pisti haricinde locaları da bulunan Hadigari son derece eğlenceli bir mekan. Hadigari Jazz Günleri'nde Yıldız İbrahimova'dan İlhan Erşahin'e, Ayşe Tütüncü'den Trio'ya kadar dünyaca ünlü sanatçılar sahne alıyor.

Adres: Çarşı Mah. Kaledibi

Tel: 0252 316 0048

 

Kule Rock City Bar

Yüksek Sadakat, Şebnem Ferah, Manga, Travis, Madcon, Coldplay gibi yerli ve yabancı rock müziğin en iyi isimlerini duymak isterseniz Kule’ye mutlaka uğramalısınız.

Adres: Cumhuriyet Cad. Dr. Alim Bey Bedesteni No: 55 Bodrum

Tel: 0252 313 28 50


Karpuz Bar

Bodrum’da tüm sezon açık olan bir eğlence mekanı arıyorsanız Karpuz Bar sizin mekanınız. Kaliteli müzik seçimi ve samimi personeliyle Karpuz Bar, Bodrum’da keyifli bir akşam yaşamak isteyenlerin bir araya geldiği yerlerden.

Adres: Tekilacılar Sk. Hamdi Cengiz Sk.

0549 316 3313


Limon Gümüşlük

Harika manzaralar, keyifli sohbetler ve lezzetli bir menü… Limon Gümüşlük hakkında pek bir şey yazmaya gerek yok, burayı bilen biliyor. Bodrum gezinizde daha önce gitmediyseniz buraya mutlaka uğrayın, müdavimi olacaksınız.

Adres: Kardak Cd. No: 7, Gümüşlük

Tel: 0 252 394 40 44


O’Connors Bar

Bodrum barları arasında O’Connors, kozmopolit yapısıyla dikkat çekiyor. Burada dünyanın her yerinden insanlarla sosyalleşip keyifli vakit geçirebilirsiniz! Mekan sahipleri, hem samimi hem de muhabbeti hoş insanlar. Bodrum gece hayatında vakit geçirmek için klasik bir pub arıyorsanız burası sizin mekanınız.

Adres: Şakir Erdemir Sk. No: 4/A, Gümbet

Tel: 0252 319 6941


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.