SAYFA BAŞINA DÖN

Budapeşte Gece Hayatı

Budapeşte Gece Hayatı


Budapeşte, eğlence akla gelince Avrupa tatil rotalarının ilk sıralarında bulunuyor. Macarların tarihi ve görkemli şehri, birbirinden ilginç konseptlere sahip eğlence mekânlarıyla Budapeşte gecelerinde unutulmaz anılar yaratıyor.


Budapeşte gece hayatının en ünlü mekânları, Macarcada “romkocsma” denilen ruin bar konseptiyle oluşturulan yapılar. Terk edilmiş harabelerde her türlü obje kullanılarak dekore edilmiş binalar, Budapeşte gece kulüplerine ve barlarına dönüştürülmüş.


Budapeşte havuz partileri, dünyanın birçok yerinden gezginleri özellikle yaz mevsiminde şehre çekiyor. Bu tür partiler çoğunlukla Budapeşte kaplıcalarında düzenleniyor, kış mevsiminde ise Budapeşte hamam partilerine dönüştürülüyorlar. Bu tür etkinlikler hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilir ve biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.


Macaristan gece hayatının merkezi olarak görülen Budapeşte, her bütçeden gezgine hitap ediyor.


Szimpla Kert


Budapeşte ruin barları arasında ülkenin en popüleri Szimpla Kert; gündüzleri müze gibi gezilebilen, geceleri ise şehrin en sıkı gece kulübüne dönüşen bir eğlence mekânı.


Budapeşte gece gezmelerinin sıra dışı mekânı, harabelerin üzerine etrafta bulunan eşyalarla restore edilmesiyle oluşturulmuş. İlginç dekoruyla dikkat çeken Szimpla Kert’te oyun, yiyecek ile içecek, dans ve açık hava alanları bulunuyor.


Szimpla Kert ulaşımı için M2 hatlı metroya binerek Astoria durağında inebilirsiniz.
Adres: Kazinczy utca 14, Budapeşte 1075
Telefon: +36 1 352 4198


Insant


Ruin bar konusunda Budapeşte gezilecek yerlerinden Instant, aynı zamanda şehrin bu alanda en büyük eğlence mekânlarından biri.


Macar sanat dünyasının popüler isimlerinin etkinliklerine denk gelebileceğiniz mekâna ulaşım için M1 hatlı metroya binebilirsiniz. Opera durağından oraya yürünebiliyor.


Instant, saat 16.00-04.00 arasında hizmet veriyor.
Adres: 1065 Nagymező utca 38, Budapeşte
Telefon: +36 1 311 0704

 

budapeste-gece-hayati


Fogas Ház


Budapeşte eğlence dünyasında Macarlarla beraber keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız Fogas Ház tam size göre. Özellikle hafta sonu gecelerinde büyük Budapeşte partileri düzenleyen mekân, uygun fiyatlarıyla da eğlenceyi keyifli kılıyor.


Fogas Ház’ın içinde disko, lounge, canlı sahne ve açık hava alanı bulunuyor. Birçok beğeniye aynı anda hitap eden mekân hafta içleri 04.00’e, hafta sonları ise 06.00’ya kadar açık.


Budapeşte şehir merkezine yakın konumda bulunan mekâna, M1 hatlı metroyu kullanarak gidebilirsiniz. Oktogon durağından oraya yürünebiliyor.
Adres: VII. Akácfa u, 49-51, Budapeşte
Telefon: +36 70 638 5040


Budapest Jazz Club


Budapeşte’de caz diyorsanız sizin adresiniz burası.


Dünyaca ünlü caz sanatçılarını zaman zaman ağırlayan Budapest Jazz Club, kendini yetenekli parmakların ritimlerine ve melodilerine bırakmak isteyenler için bire bir.


Konser salonunun kafe & bistrosu hafta içi 18.00-24.00, hafta sonu 18.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.


Ulaşım 4 ya da 6 numaralı otobüs ile tramvayları tercih edebilirsiniz. Jászai Mari tér durağı oraya çok yakın.
Adres: Hollán Ernő u. 7, Budapeşte 1136
Telefon: +36 70 413 9837


Morrison's 2


Macaristan gece kulüpleri arasında büyüklüğü ve bölümlere ayrılmış eğlence odalarıyla ön plana çıkan Morrison's 2, hafta sonu coşku dolu Budapeşte partilerine eşlik edebilmenizi sağlıyor.


Mekânda birçok eğlence alanı var: Salsa, karaoke, VIP, house, retro, R’n’B…


Morrison’s 2 gece kulübüne 4 ya da 6 numaralı otobüs ile tramvaylar gidiyor. Jászai Mari tér durağından oraya yürüyebilirsiniz.


Gece kulübü hafta içleri 04.00’e, hafta sonları ise 06.00’ya kadar açık.
Adres: Szent István krt. 11, Budapeşte 1055
Telefon: +36 1 374 3329

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.