Erzincan'a Nasıl Gidilir?

1988 yılında hizmete giren Erzincan Havalimanı, şehri ziyaret etmek isteyenler için konforlu bir ulaşım imkânı sunar. Pegasus Hava Yolları'ndan alacağınız Erzincan uçak bileti ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Erzincan’a rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer şehirlerden Erzincan’a ulaşmak için de Pegasus Hava Yolları'nın İstanbul aktarmalı uçuşlarından faydalanabilirsiniz.  

UCUZ UÇUŞ BUL

Erzincan Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 km uzakta yer alır ve arabayla ulaşım ortalama 15-20 dakika sürer. Havalimanından taksi ve yolcu servisleri ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz.  

HAVAŞ yolcu servisleri, Erzincan Havalimanına gerçekleşen her uçuş akabinde hizmet vermektedir. Ortalama ulaşım süresi 30 dakika olan bu servisler; otogar, üniversite kampüsü, Terzibaba Cami, Erzincan Park AVM gibi şehrin merkezi noktalarına ulaşım sağlamaktadır.  

Erzincan seyahatiniz için araç kiralama fikriniz varsa Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihlerinize göre sunulan seçeneklerden bütçenize ve amacınıza göre ideal aracınızı seçebilir ve istediğiniz saatte havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.