Erzurum’da Gece Hayatı ve Erzurum Mekanları

Erzurum’un genelinde aktif bir gece hayatı olduğundan bahsetmek pek mümkün değil. Ancak kayak mevsiminde Palandöken’de geceleri biraz daha hareketli. Çok geç saatlere kadar olmasa da bu zamanlarda Palandöken’deki barlarda geceleri eğlenceli vakit geçirerek dans edebilirsiniz. Genelde otellerin kendi içlerinde düzenledikleri parti ve aktiviteler, Palandöken’in gece hayatını oluşturuyor; yani etkinliklerin takibinde olmak her zaman iyi bir fikir. Ayrıca birçok otelde geceleri şömine başında soğuk havayı sıcak içeceklerle ısıtıp canlı müzik de dinleyebiliyorsunuz.

Erzurum gece hayatı

Erzurum gece hayatı, müdavimleri tarafından Barlar Sokağı olarak tabir edilen Yukarı ve Aşağı Mumcu caddelerinde renkleniyor. Şehrin başka bölgelerinde de keşfedilecek Erzurum gece kulüpleri mevcut. Birkaç tanesini sizin için buraya bırakıyoruz.

Desibel Live Bar

Bir Rock müzik hayranıysanız ve Erzurum’da canlı müziğe denk gelmek isterseniz özellikle cuma ve cumartesi günleri Desibel Live Bar’a bir göz atmanızı öneriyoruz. Yerel sanatçıların sahne aldığı, enerjik ortamı ve samimi personeliyle Desibel Live Bar, Erzurum gece hayatının merkezlerinden biri.

Adres: Mumcu Caddesi

Tel: 0546 512 7700

Sosyete Bar

Erzurum barları arasında samimi personeli ve nezih ortamıyla dikkat çeken Sosyete Bar, özel günlerde düzenlediği etkinliklerle tanınıyor. Erzurum gecelerinde iyi müzik dinleyip sosyalleşmek isterseniz Sosyete Bar’a uğrayabilirsiniz.

Adres: Mumcu Caddesi

Telefon: 0553 304 4282

Buzz Club

Erzurum gece kulüplerinden biri olan Buzz Club, rahat dans pisti ve yetenekli DJ’leriyle eğlenceli bir gece geçirmek için ideal bir yer. Erzurum gece hayatının tartışmasız tek adresi olduğunu iddia eden mekana bir gecenizi ayırarak haklı olup olmadıklarını keşfedebilirsiniz!

Adres: İbrahim Polat Cd. Palandöken Dağı

Telefon: 0541 905 2535

Abluka Sahne

“Erzurum gece hayatını merak ediyorum, uygun fiyatlı bir mekanda eğlenmek istiyorum.” diyorsanız Abluka Sahne kesinlikle sizin mekanınız. Hafta sonlarında yetenekli Rock ve caz türünden sanatçıların sahne aldığı Abluka Sahne,üniversite öğrencileri tarafından çok seviliyor!

Adres: Mumcu Caddesi

Tel: 0532 069 2099


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.