SAYFA BAŞINA DÖN

Erzurum’da Eğlence Mekanları

Erzurum’un genelinde aktif bir eğlence hayatı olduğundan bahsetmek pek mümkün değil. Ancak kayak mevsiminde Palandöken’de geceleri biraz daha hareketli. Çok geç saatlere kadar olmasa da bu zamanlarda Palandöken’deki barlarda geceleri eğlenceli vakit geçirerek dans edebilirsiniz. Genelde otellerin kendi içlerinde düzenledikleri parti ve aktiviteler, Palandöken’in gece hayatını oluşturuyor; yani etkinliklerin takibinde olmak her zaman iyi bir fikir. Ayrıca birçok otelde geceleri şömine başında soğuk havayı sıcak içeceklerle ısıtıp canlı müzik de dinleyebiliyorsunuz.

Erzurum gece hayatı

Erzurum geceleri, müdavimleri tarafından Barlar Sokağı olarak tabir edilen Yukarı ve Aşağı Mumcu caddelerinde renkleniyor. Şehrin başka bölgelerinde de keşfedilecek Erzurum gece kulüpleri mevcut. Birkaç tanesini sizin için buraya bırakıyoruz.

Desibel Live Bar

Bir Rock müzik hayranıysanız ve Erzurum’da canlı müziğe denk gelmek isterseniz özellikle cuma ve cumartesi günleri Desibel Live Bar’a bir göz atmanızı öneriyoruz. Yerel sanatçıların sahne aldığı, enerjik ortamı ve samimi personeliyle Desibel Live Bar, Erzurum gece hayatının merkezlerinden biri.

Adres: Mumcu Caddesi

Tel: 0546 512 7700

Sosyete Bar

Erzurum barları arasında samimi personeli ve nezih ortamıyla dikkat çeken Sosyete Bar, özel günlerde düzenlediği etkinliklerle tanınıyor. Erzurum gecelerinde iyi müzik dinleyip sosyalleşmek isterseniz Sosyete Bar’a uğrayabilirsiniz.

Adres: Mumcu Caddesi

Telefon: 0553 304 4282

Buzz Club

Erzurum gece kulüplerinden biri olan Buzz Club, rahat dans pisti ve yetenekli DJ’leriyle eğlenceli bir gece geçirmek için ideal bir yer. Erzurum gece hayatının tartışmasız tek adresi olduğunu iddia eden mekana bir gecenizi ayırarak haklı olup olmadıklarını keşfedebilirsiniz!

Adres: İbrahim Polat Cd. Palandöken Dağı

Telefon: 0541 905 2535

Abluka Sahne

“Erzurum gece hayatını merak ediyorum, uygun fiyatlı bir mekanda eğlenmek istiyorum.” diyorsanız Abluka Sahne kesinlikle sizin mekanınız. Hafta sonlarında yetenekli Rock ve caz türünden sanatçıların sahne aldığı Abluka Sahne,üniversite öğrencileri tarafından çok seviliyor!

Adres: Mumcu Caddesi

Tel: 0532 069 2099


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.