SAYFA BAŞINA DÖN

İzmir Gece Hayatı

İzmir gece hayatı, “aman sabahlar olmasın” dedirten eğlence dünyasıyla pek meşhur. Sahil boyunca uzanan İzmir gece kulüpleri, müzik ve muhabbetle iyi vakit geçiren insanlar, her zaman mükemmel bir hava ve mutlulukla parıldayan bir şehir… İzmir gecelerinde yaşanacak çok anı var.

Alaçatı Mekanları

İzmir’in gece hayatını merak ediyorsanız ilk bakmanız gereken yer Alaçatı. Bahar ve yaz döneminde dolup taşan kafe ve barlar, Alaçatı’da sosyalleşmenin ve eğlencenin merkezi konumunda. Şöyle sahile karşı bir mekanda, keyifli vakit geçirmek istiyorsanız aşağıdaki yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Paparazzi

Gündüzleri plaj olarak hizmet veren Ayayorgi koyundaki Paparazzi, geceleri rock ağırlıklı müzikler çalan bir bara dönüşüyor. Arada bir canlı müziklere de denk gelmeniz olası.

Ayayorgi, Çeşme

Tel: 0232 712 67 67

http://www.paparazzi.com.tr

Café Pi

İstanbul’da açtığı Taksim, Beşiktaş, Suadiye, Ortaköy mekanlarından sonra Çeşme’de de gündüz beach, gece sabahlara kadar süren partilere imza atan bir ortam yaratan Pi Grup, eğlencenin en önemli adreslerinden biri olma konusunda iddialı.

Adres: Sakarya Mahallesi Aya Yorgi Mevkii No:17

Tel: 0530 969 02 02

http://www.kafepi.com/

Deli Deli Resto

Port Alaçatı içinde Türkçe müzikler çalıp herkese şarkı söylettiren mekan olarak nam salmış Deli Deli’de eğlenmek garantili.

Adres: Port Alaçatı Mevkii

Tel: 0232 716 90 98

Bobou Beach

Gündüz herkesin serilip yattığı bir kumsalken gece dans müzikleri eşliğinde zıplamalarına yol açan bir başka mekan daha. Eskiden Seaside olarak bilinen mekan, Emre Ergani tarafından alındı ve adı Bohemian Bourgeois’dan esinlenerek Bobou olarak değiştirildi. Çoğunlukla DJ partileri ve tematik geceler yapılmakta.

Adres: Hacımemiş Mah. Piyade Kumluğu Liman Mevkii No:106 Alaçatı

Tel: 0 232 716 70 40

Ayrıca şu mekanları da bir göz atmakta fayda var.

İzmir Sahilleri

Babylon Aya Yorgi

Son altı yıldır Çeşme’de çeşitli mekanlarda hizmet veren Babylon, gündüzleri house ve nujazz tarzındaki sakin müzik menüsüyle ilgi çekiyor. Geceleri Duman, Can Bonomo, Zaz, Bob Sinclair gibi müzisyenlerin canlı konserlerine denk gelebilirsiniz.

Adres: Aya Yorgi Koyu, 35930. Aya Yorgi

Tel: 0232 712 63 39

http://www.babylon.com.tr/

Fun Beach

Adından da anlaşılabileceği gibi pek neşeli bir sahil kendisi. Denizin içinde şişme tırmanma duvarları, beach volley, jet ski, kano gibi pek çok aktivite bulunuyor. Tavuk ısmarlarsanız yanında gelen sosları enfes. Elektronik müzik seviyorsanız buradaki festivalleri kaçırmayın deriz. Adana Twins gibi projelere denk gelmeniz olası!

Adres: Çeşme  Şehit Mehmet Yolu, Izmir

Tel: 0232 722 1095

http://funbeachclub.com/

Okan’s Place

Dünya üzerindeki cennet diyenler haksız sayılmaz. Organik tarım yaptığı bahçesi, zaman zaman uçurduğu, sayısı 500-600'ü bulan güvercinleri ve tavuklarıyla Okan müstesna bir kişilik. Kumlar üzerinde mutlulukla yattıktan sonra sardalya- salata menüsünü tercih edebilirsiniz.

Adres: Altınkum Mevkii, Çeşme

Tel: 0532 394 0131

Marrakech

Aya Yorgi’nin ünlü Çeşme rüzgarlarına kapalı koyunda hizmet veren, popüler sahilde birçok ünlü isimle karşılaşmanız olası. Burası biraz pahalı, gitmeden önce bilmenizde fayda var.

Adres: Aya Yorgi, Çeşme

Tel: 0 232 7120403

Sole & Mare

Gündüz plaj, geceleri kulüp modasının bir diğer temsilcisi Sole & Mare, özellikle akşamüstü saatlerinde İzmir halkının uğrak yeri olan kalabalık partileriyle tanınıyor.

Adres: Aya Yorgi Koyu, Çeşme

Tel: 0232 712 20 57

http://www.solemarebeachclub.com/

Club en Velo

İzmir’in en renkli gece kulüplerinden Club en Velo, yıllardır hizmet verene akşam saatlerinde restoranken gece ilerledikçe dans mekanına dönüşen bir yer. Sıcakkanlı ve kibar personeliyle Club en Velo, İzmir gecelerinde gidilebilecek şık mekanlardan biri.

Adres: Alsancak Mahallesi, Şair Eşref Bulv. No: 92

Tel: 0 232 463 2869

Bios Bar

İzmir’in en sıra dışı mekanlarından Bios Bar, canlı müzik eşliğinde dans etmek ve yeni insanlarla sosyalleşmek için gidilebilecek iyi bir gece mekanı.

Adres: Alsancak Mahallesi, 1453 Sk. No: 18, Konak

Tel: 0 232 463 1068

http://biosbar.com/  

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.