SAYFA BAŞINA DÖN

Kastamonu Gece Hayatı

Kastamonu sakinliği ve soğuk geçen kışları ile bilinen bir şehir. Kış aylarında soğuk havanın iyice kendini hissettirdiği akşam saatlerinde neredeyse şehir merkezinde kimse kalmıyor. Bu nedenle de gece hayatı daha çok Ilgaz Milli Parkı ve çevresinde yer alan oteller içerisindeki bar ve restoranlarda yaşanıyor. Ayrıca şehir merkezi içerisinde birkaç tane de olsa açık kalan işletme bulunuyor.

Kastamonu gece hayatı

Ferko Ilgaz Resort Mountain Hotel

Ilgaz Milli Parkı içerisinde bulunan Ferko Ilgaz Resort Hotel’in, farklı mutfaklardan yiyecekler ve keyifli bir gece sunan restoranı bulunuyor. Ilgaz Kayak Merkezine oldukça yakın olan otelin restoranı, doğa ile iç içe bir ortam sunuyor.

Adres: Ilgaz Dağı Milli Parkı

Kelebek Bar

Kastamonu’nun Daday ilçesinde yer alan ahşap bir yapı içerisinde bulunan Kelebek Bar, dans ederek geç saatlere kadar eğlenebileceğiniz sıcak bir ortam sunuyor.

Adres: Kelebek Mah. Kelebek Sok. Daday

Saat Kulesi Cafe Restaurant

1885 yılında Vali Abdurrahman Paşa tarafından inşa ettirilen ve günümüze kadar korunan Saat Kulesi’nin içerisinde bulunan kafede gece saatlerine kadar eğlence durmuyor. Şehrin manzarasını görebileceğiniz mekanda bazı geceler canlı müzik yapılıyor.

Adres: Cebrail Mah. Kuleli Sok. Merkez

Arılık Restaurant

Şadibey Çiftliği içerisinde bulunan restoranın olduğu mekan içerisinde, eskiden arı kovanları bulunuyormuş. Grup halinde de ziyaret edilebilen restoran, gece geç saatlere kadar hizmet veriyor.

Adres: Talipler Köyü Şadibey Çiftliği Merkez

Samanlık Restaurant

Adından anlaşılabileceği gibi geçmişte samanlık olarak kullanılan yüksek tavanlı yapı, günümüzdeyse gecenin ilerleyen saatlerine kadar zaman geçirebileceğiniz oldukça hoş bir mekan haline dönüştürülmüş

Adres: Kelebek Mah. Kelebek Sok. Daday


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.