SAYFA BAŞINA DÖN

Kastamonu’da Nerede Kalınır?

Kastamonu’da oteller genellikle Ilgaz Dağı Milli Parkı ve şehir merkezi çevresinde bulunuyor. Otellerin önemlice bir kısmı ise konsepte yönelik hizmet veriyor. Ilgaz Dağı üzerinde yer alan oteller genellikle kayak ve doğa yürüyüşü gibi farklı sporlarla ilgilenenlere yönelik dizayn edilmiş. Şehir merkezinde ise tarihi konaklar, otel olarak kullanılmaya başlanmış ve romantik bir hava yakalanmış.

kastamonu da nerede kalınır

Kastamonu Otel Önerileri


Tatilya Resort Hotel

Abana ilçesinde bulunan Tatilya Resort Hotel, denize oldukça olması ve açık yüzme havuzu ile öne çıkıyor. Yüksek hızda wifi, çamaşırhane ve spor salonu gibi hizmetler sunan otel içerisinde oldukça büyük bir bahçe bulunuyor. Ayrıca otel, tekne ile balık avcılığı gibi çeşitli aktiviteler de organize ediyor.

Adres: Merkez Mahallesi, Kamil Demircioğlu Caddesi No:7, Abana

Telefon: 0 366 564 19 19

 

Gün Otel

62 oda ile şehir merkezinde hizmet veren Gün Otel, ücretsiz otopark ve havalimanı ulaşımı gibi farklı hizmetler sunuyor. Otel genellikle şehir merkezinden çıkmak istemeyenler tarafından tercih ediliyor.

Adres: Topçuoğlu Mah. Cumhuriyet Sok. No: 7, Merkez
Telefon: 0 366 222 22 20

 

Sadibey Çiftliği

Hem şehir merkezine yakın hem de doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyenler tarafından tercih edilen Sadibey Çiftliği, at gezisi gibi çocukların eğlenebileceği birçok etkinlik sunuyor. Restoran fiyatları ortalamanın biraz üstünde olan otel, 16 oda ile hizmet veriyor. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

Adres: Talipler Köyü, Sadibey Çiftliği, Merkez

Telefon: 0 366 252 88 88

 

İksir Resort Town

Daday ilçesinde yer alan İksir Resort Town; spa, spor salonu, kahvaltı, ücretsiz otopark ve çocuklar için eğlenceli aktiviteler sunuluyor.

Adres: Kelebek Mah. Kelebek Sok, Daday

Telefon: 0 366 616 10 16

 

Uğurlu Konakları

Kastamonu’nun merkezinde yer alan ve restorasyon ile otele dönüştürülen konaklar, mutfağında çıkan yöresel yemekler ile gerçek bir Batı Karadeniz deneyimi yaşanmasına olanak sağlıyor.

Adres: Hisarardı Mah. Şeyh Şaban-ı Veli Cad. No:51, Merkez
Telefon: 0 366 212 82 02

Kalacağın otele karar verdiysen önce Kastamonu uçak bileti rezervasyonunu yapmanı öneririz. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.