Kastamonu’ya Ne Zaman Gidilir?

Kastamonu, hava durumu açısından çok fazla şaşırtmayan şehirler arasında gösteriliyor. Yıllık beklenen yağış ve sıcaklık değerleri genellikle değişmiyor. Şehir merkezi yaz mevsiminde dahi serin olduğu için Kastamonu, metropollerin bunaltıcı havasından kurtulmak isteyenlerin kendini attıkları bir vaha haline geliyor.

Kastamonu'na ne zaman gidilir

Kastamonu tatilini ucuza getirebilmek için ilkbahar sonu ya da sonbaharın ilk aylarını tercih edebilirsiniz. Hem havaların çok soğuk olmadığı hem de tatilcilerin akın etmediği bu dönem oldukça eğlenceli geçebilir. Kastamonu ucuz uçak bileti seçenekleri için ise Pegasus’un erken rezervasyon kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı

Batı Karadeniz’in en modern havalimanlarından olan Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine sadece 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Engellilerin görünebilir oldukları ve kendilerini ifade edebildiği şehirler arasında olan Kastamonu, havalimanı konusunda da iddialı. Engelsiz erişim sertifikası sahibi olan havalimanında, engelliler için tüm olanaklar sunuluyor.

 

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.