SAYFA BAŞINA DÖN

Kastamonu’ya Ne Zaman Gidilir?

Kastamonu, hava durumu açısından çok fazla şaşırtmayan şehirler arasında gösteriliyor. Yıllık beklenen yağış ve sıcaklık değerleri genellikle değişmiyor. Şehir merkezi yaz mevsiminde dahi serin olduğu için Kastamonu, metropollerin bunaltıcı havasından kurtulmak isteyenlerin kendini attıkları bir vaha haline geliyor.

Kastamonu'na ne zaman gidilir

Kastamonu tatilini ucuza getirebilmek için ilkbahar sonu ya da sonbaharın ilk aylarını tercih edebilirsiniz. Hem havaların çok soğuk olmadığı hem de tatilcilerin akın etmediği bu dönem oldukça eğlenceli geçebilir. Kastamonu ucuz uçak bileti seçenekleri için ise Pegasus’un erken rezervasyon kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı

Batı Karadeniz’in en modern havalimanlarından olan Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine sadece 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Engellilerin görünebilir oldukları ve kendilerini ifade edebildiği şehirler arasında olan Kastamonu, havalimanı konusunda da iddialı. Engelsiz erişim sertifikası sahibi olan havalimanında, engelliler için tüm olanaklar sunuluyor.

 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.