SAYFA BAŞINA DÖN

Konya’da Gece Hayatı

Konya gece hayatı iki farklı şekilde yaşanıyor. Bunlardan ilki daha çok müzik ve bar kültürü ile öne çıkıyor. Bu kültür genellikle zincir otellerin içerisinde bulunan barlar ve restoranlarda yaşıyor. Diğeri ise kentin geleneksel kültürünü yansıtan ve oldukça sevilen kafeler ile şekil buluyor. Şehir merkezinin hemen hemen her noktasında bulunan kafeler, gece geç saatlere kadar hizmet veriyor.

Konya gece hayatı


Roof Bar

Dedeman Hotel içerisinde yer alan Roof Bar, gece Konya’yı izleyebilmek için ideal mekanlar arasında gösteriliyor. Bazı geceler dans partileri gibi özel etkinlikler de düzenleniyor. 63-A ve 63-B gibi otobüsler ile Roof Bar’a ulaşmanız mümkün.

Adres: Esenler Mah. Sille Yolu Cad. Dedeman Konya Hotel 42080 Selçuklu/Konya


Club İnferno

Rixos otel bünyesinde faaliyet gösteren Club İnferno’da, canlı müzik ile sabaha kadar eğlence sürüyor. Konya’da bulunan en önemli konser merkezlerinden olan İnferno, özellikle

gençler tarafından tercih ediliyor. Club İnferno’ya 96-A kodlu otobüs ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Ardıçlı Mah. Rixos Hotel Konya 42100 Selçuklu/Konya

Telefon: 0 332 221 50 65


Hi Coffee

Mevlana Müzesi’nin tam karşısında yer alması nedeniyle günün her saati dolu olan Hi Coffee, lezzetli kahveleri ile gecenin geç saatlerine kadar hizmet veriyor. 12-A, 12-B, 13-A ve 13-B gibi otobüsler ile Hi Coffee’ye ulaşabilirsiniz. Kafe, bisikletle gelen misafirlerine ise çeşitli indirim ve kampanyalar sunuyor.

Adres: Aziziye Mahallesi, Hendem Sait Çelebi Sk. No:9, 42030 Karatay/Konya

Telefon: 0 332 352 45 15


Casa Di Caffe

Özellikle Konyalı gençlerin tercih ettiği kafe, bahçesi ve sakin bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkıyor. Müşterilerin internet üzerinden yaptığı yorumlardaysa güler yüzlü personelden sık sık söz ediliyor. Mekanın tek eksisi ise gece yarısında kapanıyor olması. 35-A ve 38-A gibi otobüsler ile Casa Di Caffe’ye ulaşılabiliyor.
Adres: Mamuriye Mah.Ferit Paşa Cad. No:9 42040 Meram/Konya

 

Willy Wonder’s

Şık dekorasyonu ve fast food ağırlıklı menüsü ile ön plana çıkan Willy Wonder’s, Konyalı gençlerin uğrak noktaları arasında gösteriliyor. 24 saat açık olan mekana ulaşmak için 3-A, 3-B ve 4-A kodlu otobüsler kullanılıyor.

Adres: Nişantaş Mah. Rauf Denktaş Cad. No:5 42060 Selçuklu/Konya

Telefon: 0 332 237 80 05


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.