Kuveyt Alışveriş Rehberi

Kuveyt’te alışveriş, kelimenin tam anlamıyla eşsiz bir deneyim! Orta Doğu’nun en güzel alışveriş bölgelerinden biri olan Kuveyt’te, şehrin dört bir yanını modern ve geleneksel tarzda tasarlanmış mimarileriyle göz dolduran alışveriş merkezleri kaplıyor. Yerel ve tarihi ürünler satan geleneksel butik mağazalardan dünyanın en bilinen global markalarına kadar Kuveyt alışveriş dünyasında her şey bulunabiliyor.

Kuveyt'te alışveriş


Orta Doğu ülkeleri içinde zenginliğiyle dikkat çeken Kuveyt, alışveriş merkezleri bakımından da oldukça zengin bir şehir. Kuveyt alışveriş merkezleri, aynı zamanda farklı konseptleri ile dikkat çekiyor. Kimi alışveriş merkezi bir metropol gibi dizayn edilmişken kimisi de denize karşı alışveriş yapma imkanı tanıyor.


The Avenues Mall

The Avenues, adından da anlaşılacağı üzere cadde izlenimi verilerek dizayn edilmiş bir alışveriş merkezi ve burada aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Dünya markalarının hemen hepsinin yer aldığı bu dev alışveriş merkezinde uzun saatler geçirebilirsiniz.

Adres: Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Rd | Al Rai Area


Marina Mall

Kuveyt sahil şeridindeki marina içinde bulunan Marina Mall, alışveriş için en keyifli adreslerden biri. Marina Mall’de, alışveriş yapmanın yanı sıra deniz manzarasına karşı kahve içebilir ya da yemek yiyebilirsiniz. Dünyaca ünlü restoran ve fast food zincirlerini bulabileceğiniz bu alışveriş merkezini çok seveceksiniz!

Adres: Salem Al Mubarak Street | Salmiya, Kuwait City


Souk Al-Mubarakiya

Kuveyt’te en keyifli alışveriş deneyimlerinden biri için gitmen gerekeniz yer, Souk Al- Mubarakiya. Burası İstanbul’daki Mısır Çarşısı’nı andıran bir tür pazar. Burada aradığınız birçok şeyi uygun fiyatlarla bulabilirsiniz ama nereye bakacağınızı bilmeniz gerekir! Özellikle baharatlar, yöresel ürünler, el işlemeleri ve hediyelik eşyalar konusunda birbirinden çeşitli ürünlerin bulunduğu bu pazardan, otantik bir Kuveyt hatırası edinmek mümkün.

Adres: Mubarak al-Kabir, Ahmad al-Jaber & Ali al-Salem Streets, Kuwait City


360 Mall

360 Mall, mimarisiyle Orta Doğu’nun otantik dokularını yansıtan bir alışveriş merkezi. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz oldukça büyük bir alışveriş merkezi olan 360 Mall’da; mağaza, restoran ve kafelere ek olarak çocuklarıyla gelenlerin rahatça alışveriş yapabilmesi için oyun alanları da bulunuyor.

Adres: Sixth Ring Road | South Surra, Al Zahra’a Area, Kuwait City

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.