SAYFA BAŞINA DÖN

Kuveyt Gece Hayatı

Kuveyt gece hayatı, Batı kültüründen çok farklı şekilde yaşanıyor. Kuveyt’te yaşam, dini inanışlar gereğince şekillendiği için Kuveyt gece kulübü arayanlar ne yazık ki akşamı boş geçmek zorundalar. Canlı müzik dinlemek isteyenler için kafe, restoran ve otel barlarında hafta sonları etkinlikler düzenleniyor. Akşam ve gece, Kuveyt’te güzel manzaraların tadını çıkararak yürüyüş yapmak isterseniz de Corniche (Korniş) bölgesini keşfe çıkmanızı öneriyoruz.   

Kuveyt gece hayatı

Kuveyt gece hayatı, daha çok canlı müzik eşliğinde çay ve kahve gibi içeceklerin içildiği mekanlarda devam eder. Kuveyt’te çoğu mekan 23:00’ten sonra kapanır ve insanlar evlerinde eğlenir.

Kuveyt otellerinde vakit geçirenler de otel barlarını ziyaret edebilirler.

Kuveyt’te ayrıca beş yıldızlı otellerde plaj partileri düzenlenir. Bu otellerde kalıyorsanız ünlü DJ’lerle karşılaşma şansınız olası.

 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.