SAYFA BAŞINA DÖN

Londra Gece Hayatı

Londra’da Gece Hayatı


İngiltere gece hayatı dendiği zaman tüm ülkenin aklına Londra geliyor, çünkü şehirde her gece sabah hiç olmayacakmış gibi eğleniliyor. Kafelerde ve barlarda sosyalleşen insanların cıvıltıları sokaklara taşarken; dünyanın en iyi gece kulüpleri, Londra’nın tam kalbinde geceyi ışıltılarıyla renklendiriyor. Londra gece kulüpleri, dünyanın her bölgesinden eğlence peşinde seyahat eden gezginleri kendine çekiyor.


Londra gece hayatında nerelere gidilmeli? Seçenekler sınırsız, tercih yapmak ise çok zor.


Londra gezinizde gece eğlencesi için ilk gitmeniz gereken gölge Oxford Circus, Piccadilly Circus, Tottenham Court ve Leicester Square duraklarının tam ortasında kalan Soho bölgesi. Londra’da gece hayatının kalbi burada atıyor.


KOKO


Londra gecelerinin ünlü mekânı KOKO, 1900’lü yıllardan beri değişik isimlerle eğlence sektörüne hizmet ediyor. Rock & Roll müzik türünün Londra’da patlamasını sağlayan KOKO’da, zamanında Madonna’da sahne almış. Popüler eğlencenin merkezi olan, son moda yeteneklerin sahne aldığı KOKO’yu Londra tatilinizde mutlaka ziyaret edin.


KOKO’ya Nothern Line metrosunu kullanarak gidebilirsiniz, Mornington Crescent durağında inmeniz gerekiyor.
Adres: 1A Camden High Street, Londra NW1 7JE


XOYO

Londra’da görülmesi gereken yerlerden biri de kesinlikle XOYO. Jamie XX, Mos Def ve Drums gibi ünlü müzisyenlerin sahne aldığı mekân iki katlı, her katında ayrı bir sanatçı performans sergiliyor.


XOYO’ya ulaşımı metroyla sağlayabiliyorsunuz, Old Street durağını kaçırmayın.
Adres: 32-37 Cowper St, Londra EC2A 4AW

 

londra-gece-hayati


Tiger Tiger


Happy Hours vaktini yakalayabilirseniz yemek ve içecekleri uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Tiger Tiger, özellikle hafta sonları tıka basa doluyor. Merkezi konumu sayesinde ulaşımı çok kolay, metro kullanarak Piccadilly Circus durağında inince Tiger Tiger’a yürüyerek gidilebiliyor.
Adres: 29 Haymarket, Londra SW1Y 4S


O’Neills


Londra gecenizi bir İrlanda barında geçirmek isterseniz O’Neills tam üç şubesiyle sizi bekliyor. İrlanda tarzı dekorasyonuyla konuklarına üç yapraklı yonca ruhunu tam olarak yaşatan O’Neills, hafta sonları tıka basa dolu oluyor.
Adres: 33-37 Wardour Street, Londra W1D 6PU
40 Great Queen Street, Londra WC2B 5AA
73-77 Euston Road, Marylebone, Londra NW1 2QS


Mind the Gap Tours


Londra’yı avcunun içi gibi bilen rehberler eşliğinde şehrin hem gündüz hem de gece hayatını deneyimlemek istiyorsanız Mind the Gap turlarına katılabilirsiniz. Düzenli olarak tur programları yapan oluşum, güvenli ve öğretici bir Londra turu sunuyor.

 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.