SAYFA BAŞINA DÖN

Saarbrücken’de Alışveriş

Saarbrücken’de Nereden Ne Alınır?


Saarland bölgesinin en büyük şehri Saarbrücken, alışveriş konusunda 500’den fazla mağazasıyla ziyaretçilerine zengin çeşitlilik sunuyor. Şehir merkezine konumlanmış büyük mağazaların yanı sıra ara sokakları renklendiren butik dükkanlar ve düzenli aralıklarla kurulan kent pazarları; Saarbrücken’i bölgenin en canlı yerlerinden biri haline getiriyor. Almanya ile Fransanın tam sınırında yemyeşil bir kent olan Saarbrücken, aradığınız birçok şeyi uygun fiyatlarla bulabileceğiniz ve nereye bakacağınızı bilirseniz tatil anıları için harika el işi objeler ya da figürler keşfedebileceğiniz bir yer.


Saarbrücken alışveriş dünyasının en canlı olduğu zamanlar, Noel dönemi. Christmas temasıyla kurulan pazarların yanı sıra şehirdeki mağazalar gece geç saatlere kadar ışıklarını açık tutuyor ve müşterileri için özel etkinlikler düzenliyorlar.


Saarbrücken’de alışveriş yapmak için nerelere gidilir? Bu sorunun cevabı St. Joanner Market bölgesinden başlıyor ve şehrin iç bölgelerinde keyifli bir tura dönüşüyor.


St. Joanner Market
Saarland’ın en büyük alışveriş caddesi St. Joanner Market, gün boyunca mağazaları gezip kafelerde ve restoranlarda lezzetli aralar vermeyi sevenlerin en çok hoşlanacağı bölge olacak. Saarbrücken’in kalbi olsaydı, muhtemelen tam olarak burada atıyor olurdu.


Gündüz vaktiyle yavaş yavaş kalabalık insan gruplarını kendine çekmeye başlayan bu cadde, akşam üzerine doğru en canlı ve hareketli anlarını yaşıyor. Burada aradığını bulamaman imkansız diyebiliriz. Saarbrücken’de ayakkabı bakmayı düşünüyorsanız ilk gitmeniz gereken yer burası çünkü çevrede inanılmaz ürünler bulabileceğiniz ayakkabıcıların sayısı çok fazla!


Bahnhofstraße
Saarbrücken’de alışveriş keyfi yapmak için ilk başta bakmanız gereken yer Bahnhofstraße çevresi. Cadde boyunca yan yana sıralanmış mağazalardan Saarbrücken’den ne alınır sorusuna birçok cevap bulabilirsiniz. Burada tarzınıza şık dokunuşlar yapabileceğiniz giyim ürünlerinden evinize bir anı olarak götürebileceğiniz hediyelik objelere, her şey bulunabiliyor.


Caddenin orta bölümüne kurulmuş dev şemsiyelerle korunan oturma yerleri sayesinde olası yağmurlarda mis gibi doğa kokusunun tadını çıkarırken içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Buradaki birçok mağaza kapılarını 20:00’ye kadar açık tutuyor.


Europa Galerie Alışveriş Merkezi
Saarbrücken alışveriş merkezlerine bakınıyorsanız ilk gitmeniz gereken yer, klasik mimarisiyle göz dolduran EUROPA Galerie. 100’dan fazla mağazanın olduğu Europa Galerie, modayı takip etmeyi sevenlerin Saarbrücken yolculuğundan sonra kesinlikle görmesi gereken yerlerden biri. Dünyaca ünlü markaların yanı sıra yerel markaları da keşfedebileceğiniz bu büyük alışveriş merkezinde vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Alışveriş merkezi, pazar günleri hariç her gün 08:00-20:30 arasında açık.


Adres: Trierer Str. 1, 66111


The Kaiserviertel Quarter
Saarbrücken’in en nezih bölgesi olarak tanımlayabileceğimiz The Kaiserviertel Quarter, şehirde en üst sınıf markalara ait mağazaları bulabileceğin bir bölge. Perşembe günleri özel etkinliklerin düzenlendiği bu caddede alışveriş keyfi, Saarbrücken’de yapılabilecek en eğlenceli şeylerden biri.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.