SAYFA BAŞINA DÖN

Saarbrücken’de Gece Hayatı Nasıl?

Saarbrücken gecelerinde sokaklar boş olabilir ama nereye gideceğinizi bilirseniz, sabah saatlerine kadar zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız şekilde vakit geçirebilirsiniz. Bir öğrenci kenti olmasının getirisi olarak Saarbrücken gece hayatı, oldukça renkli ve hareketli.


Saarbrücken gece mekanlarında herkesin beğenisine hitap edecek bir yer bulunuyor. Güncel müzik dinleyip gece boyunca dans etmeyi planlayanlar Saarbrücken gece kulüplerine, geceyi sakin bir müzikle sohbet edebileceği bir yerde geçirmek isteyenler lounge tarzı barlara yöneliyor. Her zaman sert kalanlar ise Saarbrücken rock bar’larda dünya klasiklerinde yerini almış ünlü sanatçıların parçaları eşliğinde lezzetli yemeklerle soğuk içeceklerin tadını çıkartıyor.


Saarbrücken akşamlarını sanatsal etkinliklerle doldurmak isteyenler ise şehrin tiyatro salonlarında fütürist ve klasik oyunların ya da operaların coşkusuyla ruhunu şenlendiriyor.


Saarbrücken’de yapılacak şeyler sizin ne beklediğinize göre değişiyor. Şimdi gelelim en iyi Saarbrücken mekanlarına:


KUFA Saarbrücken
En iyi Saarbrücken gece mekanları listesine hızlı ve enerjik bir giriş yapmak isterseniz KUFA Saarbrücken ilk durağınız olsun. Hip Hop ve RnB müzik tarzlarının Saarbrücken’deki kalelerinden olan KUFA, eski bir fabrikanın restore edilmiş hali ve farklı DJ’leri dinleyebileceğiniz birçok bölümden oluşuyor. KUFA Saarbrücken gece kulübünün kendine ait otoparkı da var.


KUFA’da fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde ve müşteri kitlesi daha genç nüfustan oluşuyor.


Adres: Dudweiler Landstraße 7, 66123

Telefon: +49 175 87 32 854


Number One
En iyi Saarbrücken gece kulüplerinden devam ediyoruz. Elit müşteri kitlesi ve tematik partileriyle 30 yaş üzerine hitap eden Number One, soğuk içeceğinizi yudumlarken hem sosyalleşip hem de istediğiniz gibi dans edebileceğiniz bir yer.


Number One’da fiyatlar ortalamanın üzerinde ve içeri girmek için iyi giyinmiş olmanız gerekiyor.


Adres: Bahnhofstraße 37, 66111

Telefon:+49 681 95 81 007


Garage Saarbrücken
Saarbrücken’de konserlere katılmak isterseniz Garage Saarbrücken etkinliklerine göz atabilirsiniz. Her hafta sonu bir canlı etkinliğin sergilendiği Garage Saarbrücken, şehirde müzik ve dans dolu bir gece geçirmek için ideal bir yer.


Garage Saarbrücken kitlesi, çoğunlukla konserlere göre değişiyor ve burada fiyatlar ortalama. Konser için biletleri online satın alabilirsiniz.


Adres: Bleichstraße 11, 66111

Telefon: +49 681 98 91 43


Old Murphy’s
Saarbrücken’de daha sakin bir gece geçirmeyi planlıyorsanız burası sizin mekanınız. Lezzetli atıştırmalıkları kaliteli içeceklerle sunan Old Murphy’s, Saarbrücken’de keyifli bir gece geçirmek için birebir.  Buradaki canlı performanslara ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Fiyatlar oldukça makul ve buradaki patates kızartması bir harika!


Adres: St. Johanner Markt 11, 66111

Telefon: +49 681 910 32 217  


Wally’s Irish Pub
Saarbrücken’de maharetli ellerden çıkmış lezzetli atıştırmalıklar ve keyifli içeceklerle eşliğinde sakin bir gece geçirmek istiyorsanız gidebileceğiniz yerlerden biri de burası. Makul fiyatları, samimi atmosferi ve kaliteli müzik yayınıyla Wally’s Irish Pub, İrlanda temalı pub’ları sevenlerin müdavimi olacakları bir yer.


Adres: OldKatholisch-Kirch-Straße 1 66111

Telefon:  +49 681 500 60 563

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.