SAYFA BAŞINA DÖN

Şanlıurfa Gece Hayatı

Urfa’nın mutfağı ve diğer kültürel öğeleri gibi gece hayatı da kendine has ve oldukça neşeli. Genellikle ocakbaşı, sıra gecesi gibi Türkiye’nin genelinden ayrılan bir yapıya sahip. Urfa gece hayatının yeni unsurları olarak ise otellerin içerisinde bulunan lüks restoranlar ve barlar göze çarpıyor. Lezzetli yiyecekleri denerken keyifli vakitler geçirmenize yardımcı olacak Şanlıurfa gece hayatına yakından bakalım.

Şanlıurfa sıra gecesi

Şanlıurfa Mekanları


Çardaklı Köşk

Tarihi bir köşkte yer alan restoranın, Balıklıgöl ve Urfa Kalesi manzarasıyla harika bir ambiyansı var. Urfa kebabı, çiğ köfte gibi yöresel lezzetlerin sunulduğu Çardaklı Köşk, sıra gecelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 3 ya da 4 kişiyi geçmeyenler için geniş bir alanı bulunan Çardaklı Köşk’te, kalabalık gruplar için özel odalar mevcut. Toplu taşımayı tercih edecek olanlar için en hızlı yol ise 63 numaralı otobüsü kullanmak.

Adres: Yeni Mah., Balıklı Göl Cad. No:40, Eyyübiye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 217 10 80


Dedeman Roof Restaurant Bar

Türk ve dünya mutfağından lezzetlerin sunulduğu restoran ve bar farklı bir atmosfer arayanlar için ideal. Canlı müzik ve Balıklıgöl’ün nefes kesici manzarasının birleştiği restoran, Dedeman Şanlıurfa Otel’inin içerisinde yer alıyor.

Atatürk Mah. Hastane Sok.

Telefon: 0 414 318 25 00


Cevahir Han Restaurant

Tarihi yolların kesişim noktası olması nedeniyle Urfa’da birçok han inşa edilmiş. Bunlardan biri olan ve eski adı Samsat olan han ise restore edilip restoran olarak hizmete girmiş. Cevahir Han Restaurant hem Urfa’nın eğlenceli sıra gecelerinin yaşatıldığı hem de lezzetli yöresel yemeklerin tadılabileceği mekanlar arasında gösteriliyor.

Adres: Kadıoğlu Mahallesi, Vali Fuat Cd. No:5, 63100 Eyyübiye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 215 93 77


Nevali Roof Restaurant

Şehrin en yüksek yapılarından biri olan Nevali Hotel, restoranıyla da göz dolduruyor. Panoramik Şanlıurfa manzarası sunan teras içerisinde yer alan restoran ile keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Abide Park Kavşağı 63000 Haliliye/Şanlıurfa
Telefon: 0 414 318 80 00


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.