Sinop'ta Gece Hayatı

Yaz mevsiminde daha hareketli olan Sinop’ta, gece hayatı da yine bu dönemde daha yoğun yaşanıyor. Deniz kenarında kurulu bir şehir olduğu için de Sinop eğlence mekanları daha çok liman ve sahil bölgelerinde toplanıyor. Akşamları bambaşka bir güzelliğe bürünen Sinop Limanı manzaralı barlar, restoranlar ve kafeler hem yerel halkın hem de yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarını oluşturuyor.

Genellikle deniz manzaralı teraslara sahip mekanların başında Kale Bar geliyor. Ayrıca canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatı sunan Kulis, pizzasıyla dikkat çeken Kıyı Bar ve Sinop yemeklerinin en lezzetlilerine ev sahipliği yapan Sahil Restoran da Sinop gece eğlencesinde başı çeken diğer seçenekler.

Sahilde ve liman etrafında toplanan eğlence mekanlarının çoğu, Barlar Sokağı olarak adlandırılan sahil bölgesinde yer alıyor. Burada hareketli ve sabahı karşılayan mekanlarla karşılaşabileceğiniz gibi yine sahil şeridindeki türkü bar, restoran ve kafelerde daha sakin ve sohbet dolu akşamlar geçirebilirsiniz.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.