SAYFA BAŞINA DÖN

Sinop'ta Gece Hayatı

Yaz mevsiminde daha hareketli olan Sinop’ta, gece hayatı da yine bu dönemde daha yoğun yaşanıyor. Deniz kenarında kurulu bir şehir olduğu için de Sinop eğlence mekanları daha çok liman ve sahil bölgelerinde toplanıyor. Akşamları bambaşka bir güzelliğe bürünen Sinop Limanı manzaralı barlar, restoranlar ve kafeler hem yerel halkın hem de yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarını oluşturuyor.

Genellikle deniz manzaralı teraslara sahip mekanların başında Kale Bar geliyor. Ayrıca canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatı sunan Kulis, pizzasıyla dikkat çeken Kıyı Bar ve Sinop yemeklerinin en lezzetlilerine ev sahipliği yapan Sahil Restoran da Sinop gece eğlencesinde başı çeken diğer seçenekler.

Sahilde ve liman etrafında toplanan eğlence mekanlarının çoğu, Barlar Sokağı olarak adlandırılan sahil bölgesinde yer alıyor. Burada hareketli ve sabahı karşılayan mekanlarla karşılaşabileceğiniz gibi yine sahil şeridindeki türkü bar, restoran ve kafelerde daha sakin ve sohbet dolu akşamlar geçirebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.