Trabzon’a Ne Zamana Gidilir?

Trabzon’a ne zaman gidilir diye merak edenler için söyleyebileceğimiz tek şey şu olur: İstediğiniz zaman. Her mevsimi ayrı güzel olan Trabzon, yıl boyunca düzenlenen şenliklerle gezginler için birçok seçenek sunuyor. Şimdi, Trabzon’a ne zaman gidilir sorusunun cevaplarını açıklamalarımızla beraber verelim.

İlkbaharda Trabzon Gezisi

Trabzon’a ilkbaharda gidilir çünkü bahar, Trabzon’da bir başka kutlanır. Hıdırellez gibi şenliklerle şenlenen şehrin kırsal bölgelerinde renk cümbüşü yaşanır. Çiftçiler, hasada hazırlanırken Trabzon çay bahçeleri mutlu insanlarla dolup taşar. Trabzon’da ilkbahar; anlatılmaz, yaşanır diyerek bu mevsimi bitiriyoruz.

Yaz Mevsiminde Trabzon

Trabzon, en çok yaz mevsiminde rağbet görür. Trabzon’da yazlar, gördüğünüz hiçbir yaz mevsimine benzemeyebilir. Güneşlendiğinizi sanırken bir anda bastıran yağmurla beraber ıslanabilirsiniz ama sonuçta bu yaz yağmuru! Trabzon’un en güzel dönemi, yaz mevsiminde yaşanır.

Sonbaharda Trabzon 

Trabzon’da sonbahar denilince ister istemez insanın içine bir hüzün çöker. Trabzon’da sonbaharı yaylalarda geçirin, sisle kaplı ormanları ve kahverengi tonlarını bir izleyin; ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kışın Trabzon Gezisi

Trabzon’da kış mevsimi, soğuk olur ama o kadar da büyütülecek bir şey değildir bu. Bembeyaz örtüyle kaplı Uzungöl’e gidip de manzaranın seyrine dalınca ne soğuk kalır, ne de rüzgar!

 

Trabzon'a ne zaman gideceğine karar veremedin öyle değil mi? O zaman Trabzon uçak bileti fiyatlarına bakmanı öneririz. Uygun fiyatları görünce daha kolay karar vereceksin.

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.