SAYFA BAŞINA DÖN

Trabzon’a Ne Zamana Gidilir?

Trabzon’a ne zaman gidilir diye merak edenler için söyleyebileceğimiz tek şey şu olur: İstediğiniz zaman. Her mevsimi ayrı güzel olan Trabzon, yıl boyunca düzenlenen şenliklerle gezginler için birçok seçenek sunuyor. Şimdi, Trabzon’a ne zaman gidilir sorusunun cevaplarını açıklamalarımızla beraber verelim.

İlkbaharda Trabzon Gezisi

Trabzon’a ilkbaharda gidilir çünkü bahar, Trabzon’da bir başka kutlanır. Hıdırellez gibi şenliklerle şenlenen şehrin kırsal bölgelerinde renk cümbüşü yaşanır. Çiftçiler, hasada hazırlanırken Trabzon çay bahçeleri mutlu insanlarla dolup taşar. Trabzon’da ilkbahar; anlatılmaz, yaşanır diyerek bu mevsimi bitiriyoruz.

Yaz Mevsiminde Trabzon

Trabzon, en çok yaz mevsiminde rağbet görür. Trabzon’da yazlar, gördüğünüz hiçbir yaz mevsimine benzemeyebilir. Güneşlendiğinizi sanırken bir anda bastıran yağmurla beraber ıslanabilirsiniz ama sonuçta bu yaz yağmuru! Trabzon’un en güzel dönemi, yaz mevsiminde yaşanır.

Sonbaharda Trabzon 

Trabzon’da sonbahar denilince ister istemez insanın içine bir hüzün çöker. Trabzon’da sonbaharı yaylalarda geçirin, sisle kaplı ormanları ve kahverengi tonlarını bir izleyin; ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kışın Trabzon Gezisi

Trabzon’da kış mevsimi, soğuk olur ama o kadar da büyütülecek bir şey değildir bu. Bembeyaz örtüyle kaplı Uzungöl’e gidip de manzaranın seyrine dalınca ne soğuk kalır, ne de rüzgar!

 

Trabzon'a ne zaman gideceğine karar veremedin öyle değil mi? O zaman Trabzon uçak bileti fiyatlarına bakmanı öneririz. Uygun fiyatları görünce daha kolay karar vereceksin.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.