SAYFA BAŞINA DÖN

Trabzon’da Gece Hayatı

Trabzon’da gece hayatı için şunları söyleyebiliriz: Renkli, canlı ve enerjik! Özellikle hafta sonlarında Trabzon gece kulüpleri dolup taşarken daha klasik bir eğlence arayışında olanlar akşam olmasıyla beraber Trabzon barlarında vakit geçiriyor.

trabzon gece hayatı

Karadeniz Teknik Üniversitesi sayesinde aynı zamanda bir öğrenci kenti olan Trabzon, bu yönüyle yaz sezonu dışında da hareketli bir gece hayatına sahip. Trabzon geceleri, aynı zamanda kırsal bölgede de oldukça eğlenceli. Bahar şenliği zamanlarında yaylalara çıkan Trabzonlular, kemençe ve tulum eşliğinde geceleri şenlendirip bazen güneş doğana kadar muhabbetlere dalıyorlar. Trabzon’da gece hayatı istiyorsan bahar ve yaz döneminde yaylalara da çık deriz. Şehirdeki yerlere oranlara çok daha ferah olan yaylalarda, Trabzon gecelerinin harika manzaralarıyla büyüleneceksiniz!

Trabzon'da Gece Nerelere Gidilir?

İlk başta belirttiğimiz gibi, klasik bir eğlence anlayışında olanlar Trabzon barlarında geziniyor. Hareketli bir ortam isteyenler Trabzon gece kulüplerini gezerken Trabzon gecelerinin manzaralarını tadını çıkarmak isteyenler, yaylalara çıkıyor.

Trabzon gece hayatı hakkında konuşacaksak “dam” kültüründen bahsetmemek olmaz. Trabzon’da deniz kıyısında balıkçı kulübeleri bulunur ve duyduğumuza göre kendi özel gecesini düzenlemek isteyen Trabzonlular bu mekanları kiralarmış. Trabzon’da özel bir parti arıyorsanız dam kültürünü araştırın deriz.

Trabzon gece hayatının en ünlü mekanlarından devam ediyoruz.

Trabzon Eğlence Mekanları

Retto

Trabzon gece kulüpleri denilince akla ilk Retto gelir. Trabzon’u ziyaret eden ünlülerin sahne aldığı mekanlardan biri olan Retto, hafta sonu keyifli vakit geçirmek isteyenlerin bir araya geldiği bir eğlence mekanı. Geniş bir dans pisti bulunan, samimi çalışanlarıyla göz dolduran Retto’da fiyatlar, Trabzon gece mekanlarına göre biraz yukarıda olsa da şehrin en iyi gece kulüplerinden birinde eğleniyor olmak, buna değiyor.

Adres: Gazipaşa Cad. Milli Piyango İdaresi altı, No: 22

Tel: 0543 647 0011

Marina Akçaabat

Trabzon’da nezih bir gece mi dediniz? Sizi Marina Akçaabat’a alalım. Zengin menüsü ve profesyonel personeliyle Marina Akçaabat, leziz tarifleri muhteşem içeceklerle birleştirebileceğiniz, ister iş yemekleri ister de arkadaş meclisleri için ideal bir mekan. Hafta sonu gidecekseniz rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Adres: Salil Park Alanı, Akçaabat

Tel: 0462 228 0288

BARikat

Trabzon barlarından devam ediyoruz.  Öğrenciler tarafından çok tutulan bir mekan olan BARikat, keyifli terası, lezzetli atıştırmalıkları ve güleryüzlü personeliyle Trabzon gece hayatında uğranması gereken mekanlardan biri. Hafta sonu giderseniz canlı müzik dinleyebilirsiniz; bunu da belirtmiş olalım.

Adres: Maraş Cad. Bordo İş Hanı 6. kat

Tel: 0462 544 4141

Mey Bar

Trabzon gecelerinde dolaşmaya devam ediyoruz. Sırada şehrin klasikleşmiş mekanlarından Mey Bar var. “İyi ki var” sloganıyla hizmet veren Mey Bar, eğlenceli bir Trabzon gecesi yaşamak için ideal bir yer. Şehrin ünlü isimlerinin sahne aldığı Mey Bar, merkezi konumuyla da gece eğlencesinin dönüşlerinde kolaylık sağlıyor.

Adres: İskender Paşa Mah. İskele Cad. Gümüş Batu İş Merkezi, kat: 7

Tel: 0462 322 2253

Cıngıl Bar

Trabzon’un en iyi eğlence mekanını sona sakladık. İsmiyle ne kadar keyifli bir gece vadettiğini kanıtlayan Cıngıl Bar, canlı müzik dinlemek ve lezzetli içeceklerle keyif çatmak için mükemmel bir yer.

Adres: Uzun Sokak Saray Çarşısı Ra Kitap Evi yanı, kat: 2, No: 49

Tel: 0530 212 8419


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.