Çok Gezenler Kulübü Nedir?


Çok Gezenler Kulubü, Haziran 2011, Berlin seyahatiyle Pegasus sponsorluğundaki gezilerine başladı. Amacı bir şehirde sadece yerlilerinin bilebileceği en özel lokantaları, ucuza konaklanacak adresleri, yeni barları, konser tarihlerini, müze ve galerilerdeki sergileri, sokakları, parkları, hayvanat bahçelerini, ulaşımın en kolay yöntemlerini, mahalleleri keşfetmek olan bu kulüp ekseriya blogger’lardan oluşuyor.

Bugüne kadar 30 blogger, 2 video sanatçısı ile Avrupa’da 18 ülkede gezmiş olan Çok Gezenler Kulübü’nün destinasyonları arasında Berlin, Paris, Roma, Viyana, Beyrut, Kopenhag, Stockholm, Amsterdam, Brüksel gibi en popüler şehirler var.

Çok Gezenler Kulübü ile gezen blogger’lar arasında Sezyum, Mehmet Tez, Hazal Yılmaz , Iconjane, Cizenbayan gibi sosyal medyada tanınan isimler var.

Eğer siz de bir şehri turist gibi değil, yerlisi gibi gezmeyi, tanımayı, yaşamayı sevenlerdenseniz onların izlerinden yürümeye, fotoromanlarını, videolarını, Instagram (#cokgezenlerkulubu); Twitter (#cokgezenlerkulubu) ve Facebook hesaplarından seyahat rotalarını takip etmeye devam edin.

Çok Gezenler Kulübü'nü ziyaret etmek için tıklayınız.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.