Sigorta Ürünleri

Travel Guard®, kısa iş seyahatlerinizden uzun aile tatillerine kadar her türlü yolculuğunuzda karşılaşabileceğiniz aksaklıklara karşı sizi güvence altına alır.

AIG Sigorta A.Ş.’nin tedavi masraflarından, amatör spor kazalarına, bagaj kaybından , seyahatin iptaline kadar geniş kapsamlı teminatlarla seyahatlerinizde sizi güvence altına aldığı Travel Guard® ile keyifli ve huzurlu bir seyahatin tadına varabilirsiniz.

Geniş kapsamlı ve beklentilerinize en uygun sekilde hazırlanmış olan Travel Guard® Pegasus Havayolları aracılığı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

AIG Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan almış olduğu sigorta şirket faaliyet ruhsatı aracılığıyla T.C. içerisinde sigorta ürünleri satma yetkisine sahip bulunmaktadır.

AIG Sigorta A.Ş, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir. Mersis No: 7-3137-1879-8652614

AIG Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.

AIG Sigorta Türkiye Genel Müdürlüğü Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak Kat: 6 – 7 34398 Sarıyer, İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Sunulan Travel Guard® ürünleri aşağıdaki gibidir:

Biletli Tüm Dünya Seyahat Sigortası

Biletli Yurtiçi Seyahat Sigortası

Schengen Yurtdışı Vize Sağlık Sigortası

Travel Guard® Tüm Dünya Seyahat Sigortası

Travel Guard® Yıllık Tüm Dünya Seyahat Sigortası

Travel Guard® Yurtiçi Seyahat Sigortası

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.